Kwiaty, kwiatki, kwiatuszki, bukiety. Zaproś wiosnę do swojego domu!

Jeszcze zima za oknem, a wiosna w Twoim domu! Pokazujemy jak szybko i  skutecznie przywołać wiosnę – bawełna kwiaty różne wzory w Twoim domu!

Świat bez kwiatów? Nigdy!

Wyobraźmy sobie świat bez kwiatów. Wyrzućmy w wyobraźni je wszystkie. Usuńmy ogrody wspaniale zaaranżowane, łąki pełne kwiatów, bukiety czerwonych róż, bukiet kwiatów w rękach panny młodej, kwiaty na obrazkach malowane przez dzieci, wazony w naszych domach i wszystkie suknie, sukienki, spódnice, a także bluzki w kwieciste wzory. Usuńmy je na chwilę wszystkie w swoich myślach. Bądźmy konsekwentni. Co czujecie? Czy to samo co my? Wniosek jest jeden, nie możemy wyobrazić sobie świata bez kwiatów, dlatego pamiętajmy o nich, aranżując swoje mieszkanie.

Za oknem coraz częściej wiosna toczy walkę z zimą. Temperatura -6 stopni Celsjusza, +10, i znowu -3, +6. To znak, że można, a nawet trzeba powoli przygotowywać się przywitanie wiosny.

Bawełna wzorzysta w Twoim domu: bawełna w kwiaty do wszechstronnego zastosowania.

Kwiaty na obrusie, kwiaty w oknach, kwiaty na ubraniach, kwiaty w Waszych łóżkach. Zobaczcie sami, które podobają się Wam najbardziej?

Jeżeli mówimy i myślimy o wiośnie, to musimy rozpocząć od tulipanów.

Nasycona czerwień dużych tulipanów na bawełnianej tkaninie to doskonały pomysł na elementy dekoracyjne do Twojego mieszkania. Wysokiej jakości bawełna w duże, czerwone tulipany doskonale oddaje nastrój wiosny. To propozycja wszechstronna. Wzór tulipanów w zdecydowanym kolorze polecamy jako materiał na poduszki, obrusy, a także na pościel. Będziecie zachwyceni.

bawełna kwiaty

Bogactwo wzorów i kolorów tkanin jakie dziś zapewniają nam producenci tkanin daje nam szerokie możliwości wyborów właśnie takich wzorów, z którymi czujemy się najlepiej. Propozycja bawełny z nadrukiem bukietów różowo zielonych na białym tle. Bawełna w kwiaty w kolorach pierwszych symptomów wiosny doskonała na pościel, jak i obrus.

bawełna łączka

Bawełna z nietypowym wzorem kwiatów – dla miłośników vintage style.

Tkanina bawełniana naturalna w kwiaty pocztówki na desce, w delikatnych barwach. Propozycja godna rozważenia do elementów dekoracyjnych do domu, jak i standardowych. Wzór doskonały na pościel, dekoracyjną poszewkę na poduszkę. To dla niej odpowiedni temat, choć nie jedyny.

bawełna deska z kwiaty

Dla miłośników klasyki znaleźliśmy bawełnę w przepiękne klasyczne róże na jasnoszarym tle. Duże motywy róż na tkaninie bawełnianej w ożywczych kolorach.

bawełna róże

Kolejna odsłona kwiatów na tkaninie. Bawełna różyczki różowe na tle w kolorze ecru. W objęciach takiej pościeli trudno Wam będzie rano wstać z łóżka. Delikatna propozycja bawełny w kwiecisty wzór.

bawełna różyczki

Bawełna z zaskakującym wzorem kwiaty na vintage. To nowoczesna odsłona kwiecistego wzoru na tkaninie bawełnianej. Doskonała zarówno jako materiał na elementy dekoracyjne jak i całościowe produkty. Pościel, poszewki, obrus? Co tylko chcecie.

bawełna vintage

Wspaniały ukłon wiosny. Bawełna kwiaty chabrowe na białym tle. Siła koloru radosnej wiosny.

bawełna tulipany

Bawełna łąka kolorowa na białym tle. Delikatna propozycja z pewnością zadowoli najmłodszych miłośników kwiatów.

kwiaty

Do marca już nie daleko, a w lutym można już myśleć o wiośnie. Stwórz wiosenny nastrój świeżości w swoim domu, kwieciste tkaniny bawełniane idealne na pościel, zasłony, obicia foteli i gdzie tylko zapragniesz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *