KATEGORIE

Hurtownia tkanin i artykułów pościelowych w Warszawie, ul. Marynarska  internetowy z tkaninami. Szeroki wybór wzorów i kolorów. Tkaniny dla dzieci.

Antex  to wyjątkowa hurtownia z tkaninami z siedzibą w Warszawie, znana zarówno w Polsce jak i za jej granicami. Jej  początki sięgają 1989 roku. Mimo wieloletniej drogi biznesowej Antex pozostała firmą rodzinną ? kierunki rozwoju wyznaczają ojciec i syn. Dwa pokolenia, doskonale łączące tradycję i nowoczesność.  To właśnie nowoczesne podejście do biznesu, dbałość o wysoką jakość tkanin, szeroki wyrób wzorów oraz troska o najwyższy poziom obsługi klienta, sprawiły, że szybko staliśmy się jedną z czołowych hurtowni artykułów pościelowych oraz tkanin w Warszawie. Pasja, zaangażowanie, pragnienie doskonalenia, nieograniczony wybór tkanin, a przy tym zaangażowani pracownicy to elementy,  które spowodowały, że dziś z sukcesem obsługujemy klientów na całym świecie.

Dynamiczny rozwój sprawił, że potrzebowaliśmy dużo większych przestrzeni. W roku 2015 dotychczasowa siedziba naszej hurtowni tkanin na ul. Cybernetyki 2 w Warszawie stała się niewystarczająca, dlatego przenieśliśmy się do nowego miejsca, w którym obecnie znajduje się nasza hurtownia tkanin na ul. Marynarskiej 14 w Warszawie. Dzięki temu możemy sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów, pragnących mieć wybór, a przy tym poszukujących tkanin wysokiej jakości o unikatowym wzornictwie. Nasza oferta to sprzedaż hurtowa i detaliczna tkanin, w której pierwszy prym wiodą tkaniny bawełniane. Oferujemy także szeroką gamę  produktów pościelowych, kołder, poduszek, ręczników, ręczników kuchennych oraz koce. Realizujemy także zlecenia szycia pościeli dla odbiorców hurtowych.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego z tkaninami, z możliwością zakupu online, wszystkich tkanin.Ceny internetowe nie obowiązują w sklepie stacjonarnym !!


ZAPISUJĘ SIĘ

Hurtownia tkanin bawełnianych, sklep internetowy z tkaninami oraz polar Minky


Wiemy, jak ważne jest zaufanie, że oferowany produkt spełnia swoje oczekiwania, dlatego nasz sklep internetowy z tkaninami oraz nasza hurtownia tkanin oferują tkaniny wyłącznie starannie wyselekcjonowane, tkaniny najwyższej jakości, tkaniny bawełniane, Polar Minky, tkaniny bezpieczne, tkaniny certyfikowane, nieuczulające.

My, po prostu gwarantujemy jakość, która zbudowała nam grono stałych klientów.

Hurtownia tkanin bawełnianych bezpiecznych dla dzieci


Niezależnie od tego, czy interesują Państwa tkaniny pościelowe, ręczniki, poduszki, kołdry, wypełnienia, narzuty czy koce, nasz sklep internetowy z tkaninami oferuje Państwu produkty wysokiej jakości. Oferujemy tylko tkaniny trwałe, funkcjonalne, tkaniny przyjemne w dotyku, a przede wszystkim bezpieczne dla Was i co najważniejsze tkaniny bezpieczne dla dzieci. My także jesteśmy rodzicami.

Dbamy o bezpieczeństwo klientów i oferujemy tkaniny bezpieczne dla dziecka.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze tkaniny były unikatowe, barwne, niepowtarzalne, o zaskakującym wzornictwie.
Walory użytkowe to jedno, a kwestie estetyczne drugie. Dbamy o to, żeby nasze tkaniny dostarczały emocji, i były to tkaniny bezpieczne dla dzieci, żebyście mogli przy nich odpoczywać, otulać się nimi, a Wasze dzieci zasypiały z uśmiechem. Mamy wiele wzorów i rodzajów, między innymi tkaniny takie jak bawełna Minky czy zwyczajna bawełna oraz wiele innych. Pragniemy, aby nasze tkaniny były z Wami przez długie lata, a bogactwo wzorów tkanin jakie oferujemy ma sprawić, że będziecie usatysfakcjonowani.

W naszym asortymencie mogą znaleźć Państwo: Minky, tkaniny bawełniane, dzianiny, aksamit, bawełna pościelowa, bawełna drukowana, polar premium, wełna, tkaniny zasłonowe, welur, sztuczne futra, sukna konferencyjne, a także wiele innych.

Bawełna i tkaniny dla Was


Specjalizujemy się w sprzedaży artykułów pościelowych, koców oraz poduszek. Proponujemy Państwu wyjątkowo chłonne i gustowne ręczniki, dostępne również w pięknych zestawach, których wzornictwo przypadnie do gustu każdemu, dorosłemu i dziecku.

Od niedawna, prowadzimy też sklep internetowy z tkaninami


Nasz sklep internetowy z tkaniami gwarantuje satysfakcjonujące, szybkie oraz całkowicie bezpieczne zakupy, bo sklep internetowy z tkaninami jest naszym „oczkiem w głowie”.
Chcemy, aby nasz sklep internetowy z tkaninami przynosił satysfakcję Państwu i nam.

Sklep internetowy z tkaninami zaprasza do zakupów