Dekoracje na halloween: 5 upiornych poduszek DIY

Jest już połowa października, co oznacza, że zbliża się Halloween: ulubione święto dorosłych i dzieci na całym świecie! Oznacza to również, że mamy tylko kilka tygodni na wybranie i przygotowanie specjalnych upiornych dekoracji do swojego domu. Chętnie pomożemy Wam w tym wyzwaniu i pokażemy najbardziej oryginalne (według naszej redakcji) pomysły na dekoracje na Halloween. Te zabawne i łatwe do wykonania poduszki będą wspaniałym dodatkiem do tematycznego wystroju Twojego wnętrza, a wykonanie ich razem z dzieckiem będzie świetną zabawą.

HALLOWEEN w Polsce: od czego zacząć przygotowania?

W większości naszego kraju Halloween może wyglądać jak wymówka do przytulania się na kanapie, oglądania zabawnych filmów lub horrorów i jedzenia mnóstwa cukierków! Te urocze, ozdobne poduszki na Halloween sprawią, że radosne spotkanie w świąteczną noc będzie jeszcze bardziej wesołe i klimatyczne. Zobacz przewodnik Bird’s Party.

Dekoracje na halloween: 5 upiornych poduszek DIY

Dodaj trochę upiornego wystroju do swojego domu na Halloween dzięki temu przewodnikowi DIY z szycia poduszki z sylwetką czarownicy. Klimatyczna ozdoba będzie przyciągać wzrok każdego gościa i przyniesie klasyczną atmosferę halloween w domu. Zobacz przewodnik Polka Dot Chair.

jaack o Lantern, pumpkin poduszka DIY Halloween

Uwielbiamy szukać świąteczne inspiracje wystroju wnętrz i Halloween nie jest wyjątkiem! Po obejrzeniu super uroczej poduszki z mumią, pomyślałam, że będzie to idealny drobiazg do dodania do Halloweenowego wystroju. Co więcej, wykonanie tego projektu jest tak proste, że byłoby świetną zabawą nawet dla najmłodszych dzieci! Zobacz przewodnik Driven by Decor.

Dekoracje na halloween: 5 upiornych poduszek DIY

Uszyj zabawną poduszkę z ozdobnym wzorem dyni Jack O’Lantern. Zabawna i uśmiechnięta dynia to symbol Halloweenu, więc nie może jej zabraknąć również w Twoim domu! Ten projekt będzie interesujący dla bardziej doświadczonych szyjących. Zobacz przewodnik Polka Dot Chair.

jaack o Lantern, pumpkin poduszka DIY Halloween

Ta mała poduszka-duszek przykuła naszą uwagę, gdy tylko ją zobaczyliśmy! Czy to nie słodkie! Ponadto jest idealna do zabawnego Halloweenowego wystroju w domu lub jako przytulanka do pokoju dziecięcego. Ten projekt można łatwo odtworzyć za pomocą kilku popularnych materiałów do szycia! Zobacz przewodnik The Blush Home.

Duch Ghost poduszka DIY Halloween

Dziękujemy za poświęcony na przeczytanie czas. Mamy nadzieję że ten poradnik był ciekawy i pomocny! Doceniamy dobre sugestie i chętnie opublikujemy Twój własny DIY projekt na naszym blogu! Pochwal się własnymi robótkami na naszej grupie na FB, stworzonej specjalnie dla naszych Klientów i prawdziwych miłośników szycia! 

Zapraszamy do naszego sklepu i życzymy przyjemnych i wygodnych zakupów!

Kategorie