Śledź nas na Facebooku

Bawełna drukowana dziecięca

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z największą na rynku ofertą tkanin bawełnianych. Nasz sklep bawelna-tkaniny pl to największy wybór bawełny.  Oferujemy szeroki wybór wysokiej jakości Bawełny Premium. U nas znajdziecie certyfikowane tkaniny bawełniane, bawełnę wzorzystą, bawełnę drukowaną, bawełnę jednolitą, bawełnę dziecięcą, bawełnę na pościel, doskonałą do szycia każdego pomysłu.

Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową bawełny. Hurtownia bawełny w Warszawie. Zakupy online bawełny premium w naszym sklepie internetowym z tkaninami bawełnianymi.

Bawełna pościelowa dla dzieci

Współczesny świat wielkiego przemysłu, masowej produkcji, na wielką skalę, a przy tym stałego obniżania kosztów produkcji oddala nas niestety bardzo często od produktów wysokiej jakości.  W świecie, w którym liczy się zysk często zapomina się o bezpieczeństwie używanych do produkcji materiałów. Właśnie dlatego tak ważne jest abyśmy, gdy tylko mamy wybór, zbliżali się to wytworów natury, które są najbezpieczniejsze dla nas, dla naszych dzieci. Kiedy myślimy o tkaninach, kiedy myślimy o naturze, o bezpieczeństwie, pojawia się jedna myśl…bawełna.

O bawełnie możemy długo opowiadać,  możemy mówić o niej bez końca. W naszym sklepie z tkaninami bawełna króluje od lat. Bawełna to wdzięczna tkanina.Ten cudowny wytwór natury, w całości pochodzenia roślinnego ma niesamowite właściwości. Przyjemny w dotyku,  znakomicie przepuszczający powietrze i wchłaniający wilgoć, a przy tym bawełna naturalna to produkt antyalergiczny, bezpieczny dla naszej skóry. Podrażnienia, wysypki, alergie… otulając się bawełną, te dolegliwości idą w zapomnienie.

Podkategorie

 • chmurki

  Tkaniny Dziecięce Bawełna chmurki dla dzieci, różne WZORY Tkaniny dziecięce sklep online. Różne WZORY Tkaniny dziecięce sklep internetowy. Tkaniny dla dzieci hurtownia oraz sklep internetowy.

 • drobne wzory

  Tkaniny wzorzyste małe i drobne wzory - Bawełna i kolorowe materiały. Hurtownia tkanin warszawa. Tkaniny wzorzyste małe i drobne wzory. Wzory dla dzieci, materiały bawełniane sklep internetowy.

 • duże wzory

  Tkanina bawełniana - Bawełna duże wzory, Tkaniny bawełniane. Wzory dla dzieci, tkaniny sklep. Tania bawełna, tkaniny bawełniane dla dzieci, tanie tkaniny na metry, sklep internetowy bawełna. Hurtownia Tkanin Warszawa - Sprzedaż od 1 metra‎. Bawełna wzorzysta

 • figury geometryczne

  Bawełna geometryczne wzory. Tkaniny bawełniane wzory geometryczne. Dobra jakość. Dużo wzorów. Bawełna wzorzysta, wzory dla dzieci. Tkanina we wzory geometryczne. Sprzedaż na metry, niskie ceny, tanio bawełna. Dobra jakość materiału.

 • grochy, kropki

  Kup tkaninabawełna grochy, groszki, kropki sklep internetowy. Materiał w kropki. Tkanina bawełniana w groszki. Materiał w groszki. Tkanina bawełniana - Groszki.

 • gwiazdki

  Tkaniny bawełniane sklep z tkaninami Gwiazdki, gwiazdy, gwiazdeczki sklep internetowy sklep online. Bawełna dla dzieci wzory dziecięce, bezpieczna dla dziecka, najwyższa jakość. 100% bawełna.

 • kratka

  Tkanina w kratę, krata na metry. Bawełna krata, szachownica, kratka materiał. Tkaniny w kratę. Sklep z tkaninami, hurtownia tkanin. Bawełna wzorzysta dużo wzorów. Najwyższa jakość materiału.

 • kwiaty

  Tkaniny bawełniane "Kwiaty", Materiał w kwiaty. Sklep z tkaninami wzory kwiatowe. Bawełna wzorzysta sklep internetowy, kwiaty bawełny. Hurtownia tkanin Warszawa.

 • owoce

  Bawełna Owoce - tkaniny. Tkaniny dekoracyjne Warzywa & Owoce. Bawełniane z owocami na metry. Bawełna Tkanina kolorowa dla dzieci. Szybka wysyłka, sprzedaż od 1 metra. Sprzedaż hurtowa Warszawa.

 • paski

  Tkanina bawełniana w linie, pasy, paski, paseczki sklep internetowy. Bawełna 100% sklep z tkaninami, hurtownia bawełny. Tkaniny bawełniane dla dzieci. Szeroki wybór materiałów Bawełna w pasy, linie.

 • patchwork

  Tkaniny patchworkowe, szeroki wybór, tkaniny idealne na patchowork.

  Patchowork to wolność tworzenia. Rządzi się tylko dla siebie ustalonymi prawami. Jaki jest efekt końcowy to wytwór wyobraźni krawca. Tu nie ma schematu, szablonu, patchowrk daje wolność. Jedynie czego potrzebuje to współpracującej tkaniny, wielu tkanin. My dajemy je wszystkie, oddajemy tkaniny idealne do patchworku w ręce sprawnego kunstmistrza. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą naszych tkanin, które doskonale nadają się do patchowrku. Tu tkanina wykonuje każde polecenie, bezbłędnie. Sklep bawelna-tkaniny.pl oferuje ogromny wybór tkanin, doskonałych do szycia. 

 • piórka

  Bawełna kolorowe piórka, pióra, pościelowa tkanina bawełniana, sklep z tkaninami. Tkanina bawełniana idealna na pościele, sukienki, dekoracje i patchworki. 100% bawełna bezpieczna dla dzieci. Tkanina Bawełniana dużo wzorów sklep internetowy z tkaninami, hurtownia Warszawa.

 • pojazdy

  Bawełna pojazdy: samochody, auta, pociąg, samolot, rower, statek. Tania bawełna sklep internetowy. Wzory dla dzieci, materiał bezpieczne dla dzieci, najwyższa jakość - 100% bawełna. Tkanina bawełniana wzory dziecięce.

 • psy i koty

  Bawełna wzorzysta Tkanina wzory: pies, psy, pieski, kot, koty, kotki. Bawełna 100% najwyższa jakość, bezpieczna dla dzieci. Sklep internetowy z tkaninami. Bawełna kolorowe psy i koty dla dzieci.

 • ptaszki , sówki

  Bawełna kolorowe sówki, ptaszki, sowinki tkaniny bawełniane sklep. Bawełna dla dzieci kolorowe ptaszki, sówki na błękicie, beżowe sowyptaszki na zieleni. Bawełna dla dzieci, bawełna wzorzysta. Hurtownia tkanin, Tkaniny bawełniane tanio

 • serca

  Tkaniny bawełniane o różnorodnym zastosowaniu, bawełna w serduszka, tkanina serduszka, tkaniny bawełniane sklep internetowy, bawełna wzorzysta. Tkanina w serduszka, Tkanina Serduszka, serca. Tkanina w serduszka

 • wzory dziecięce

  Bezpieczne dla dzieci tkaniny bawełniane, wysoka gramatura, niska cena. Taniny bawełniane z wzorami dla dzieci w ofercie sklepu internetowego. Jesteśmy hurtownią tkanin z możliwością zakupu dla klientów indywidualnych. 100% bawełna, bawełna wzorzysta duży wybór, najwyższa jakość, Tanie, wzorzyste tkaniny - materiały bawełniane dla dzieci.

 • wzory marynarskie

  Bawełna motywy morskie tkaniny. Tkaniny z motywem morskim, wzory marynarskie, kotwice sklep internetowy. Bawełna styl morski, tkaniny marynarskie, tkaniny morskie.

 • wzory świąteczne

  Jako nowość przygotowaliśmy dla Państwa nowe wzory świąteczne. Oferta ograniczona czasowo! W naszym sklepie znajdziecie wysokiej klasy tkaniny bawełniane o różnej gamie kolorów i wzorów. Tradycyjne tkaniny bawełniane (inaczej pościelówki).  Szczególnie polecamy tkaniny z wzorami świątecznymi. Odkryj nasze tkaniny dekoracyjne związane z Bożym Narodzeniem!

  Nowe wzory drukowane mogą Państwu uczynić Święta Bożego Narodzenia jeszcze bardziej przyjemnymi dzięki nowym wzorom tkanin z reniferami i choinkami.

  Polecamy do wykorzystania: na obrusy, ozdoby świąteczne, poduszki i inne dekoracje.

 • Wzory świąteczne...

 • wzory łowickie

  Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą naszych tkanin - łowickie wzory, bawełna łowicka. Sklep bawelna-tkaniny.pl oferuje ogromny wybór tkanin bawełnianych w motywy łowickie, doskonałych do szycia.

  Tkaniny w łowickie wzory niosą bogatą historię, opowieść ludzką. Wzory łowickie powstały w czasach  bez telewizora, Internetu, bez globalizacji. Motywy łowickie to kultura ludowa na tkaninie,  którą można przenieść w dowolnej konfiguracji, w dowolnym akcencie,  do swojej przestrzeni. Żaden inny wzór nie oddaje tak trafnych skojarzeń, skojarzeń z historią, a dziełem rąk ludzkich, z wielobarwną rzeczywistością jak łowicie wzory. Ludowe stroje łowickie bez wątpienia należą do najbarwniejszych i najciekawszych strojów ludowych w Polsce. Wyszywanie, haftowanie, tworzenie tradycyjnych, ludowych wycinanek było głównym sposobem spędzania wolnego czasu wśród łowickich kobiet, które w swoje dzieła wkładały całe serce.  Dominującymi kolorami ludowej sztuki łowickiej były kolory zdecydowane, wyraźne, takie jak zielony i czerwony, dzięki którym osiągnięto efekt, który zachwyca i zaskakuje do dziś. Bawełna łowicka cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem.

  Tkaniny w łowickie motywy dziś pozwalają nam wrócić do natury, do życia podporządkowanego porom roku, bez pośpiechu, bez konserwantów i sztucznych dodatków. To świat barwny, radosny, z którym kojarzą się bose dzieci, kobiety z czerwonymi koralami i długimi warkoczami. Odrobinę takiego świata warto przenieść do swojej nowoczesnej rzeczywistości, aby chociaż częściowo,  dać sobie szanse na chwilę wytchnienia, radości, na zgodę ze światem i samym sobą.

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą tkanin w łowickie wzory, w których każda tkanina opowiada swoją historię i niesie inspirujące zastosowanie.

 • zwierzęta

  Tkanina bawełniana Dla dzieci. Tkaniny bawełniane sklep z tkaninami: Zwierzęta, zoo - Bawełna 100% sklep internetowy. Bawełna zwierzęta sprzedaż od 1 metra. Wysoka gramatura, niska cena, wysoka trwałość.

 • zygzak

  Tkanina bawełniana zygzak, Tkanina bawełniana, bawełna, chevron, zygzak, materiał w zygzaki, Tkanina Chevron. Bawełna dla dzieci sklep internetowy z tkaninami. Bardzo dobrej jakości bawełny, duży wybór kolorów.

na stronę
Pokazuje 1 - 50 z 930 elementów
Pokazuje 1 - 50 z 930 elementów

Tkanina bawełniana 

Bawełna to tkanina, która przez wielu uważana jest za najlepszy materiał. Są tego powody, są argumenty.  Produkty wyprodukowane z bawełny są wytrzymałe, nie niszczą się szybko, na długo zachowują swoje właściwości. Powszechne zamiłowanie do bawełny wzmacnia fakt, że bawełna doskonale przepuszcza powietrze, oddycha, co daje wysoki komfort użytkowania. Dlatego bawełna dziś ma wszechstronne zastosowanie. Używa się jej go do produkcji koszulek, piżam, bielizny, ubrań, pościeli, kocyków, dodatków, zasłon, toreb bawełnianych i wielu innych.

Warto wiedzieć o niej trochę więcej, bo kto jak kto, ale królowa tkanin - bawełna, bawełna dziecięca, która otula bezpiecznie nasze pociechy, a także bawełna premium, która wypełnia po brzegi nasze szafy, zasługuje na bliższe poznanie.

Bawełna to całkowicie naturalne włókno. Otacza nasiona rośliny kryjące się pod taką samą nazwą. Bawełna posiada wiele zastosowań. Dziś najczęściej jest wykorzystywana w przemyśle tekstylnym oraz w przemyśle medycznym. W branży tekstylnej, odzieżowej, na całym świecie, nie ma sobie równych. Obecnie na całym świecie, produkty wykonane z bawełny zaspokajają blisko 70% rocznego popytu na wszystkie tkaniny w branży odzieżowej.

Hurtownia tkanin bawełnianych

Bawełna swoją światową sławę zawdzięcza wysokiej wytrzymałości, doskonałym walorom użytkowym oraz prostocie i funkcjonalności.

Dziś z tkanin bawełnianych szyje się niemalże wszystko. Zacznijmy od artykułów pościelowych. Bawełna na pościel, bawełna na kocyk dziecięcy, bawełna na materacyk, bawełna na matę dziecięcą, bawełniane pieluszki, bawełniane poszewki, bawełniane kołdry i poduszki. To znane i docenione produkty bawełniane. W szyciu tych produktów świetnie sprawdza się bawełna jednolita, bawełna biała, bawełna czarna, bawełna czarno biała, bawełna ecru, bawełna kolorowa, bawełna brudny róż, bawełna grey, gdy zależy nam na subtelnym wyrazie naszych wytworów bawełnianych.

Coraz częściej bawełna jest wykorzystywana także przez producentów ubranek dla dzieci, oraz producentów akcesoriów dla dzieci, ponieważ jest to tkanina w pełni bezpieczna. Niesłabnące powodzenie bawełny spowodowało, że stale dostarczamy naszym klientom kolejnych inspirujących wzorów bawełny, do szycia każdego pomysłu. Wysokiej jakości bawełna premium w wielu zabawnych wzorach. Bawełna świąteczna, doskonała do aranżacji świątecznych wnętrz, do wprowadzenia atmosfery świat nie tylko do pokoiku dziecięcego. Bawełna auta, bawełna autka, do szycia każdego produktu dla najmłodszych miłośników motoryzacji. Bawełna owoce, bawełna baletnice, bawełna balony, bawełna chmurki, bawełna gwiazdki, bawełna canvas, to wymarzone wzory na pościel, zasłony albo nietuzinkowe dziecięce ubranka. Gdy chcemy zaaranżować wymarzony pokoik dziecięcy.

Bawełna dla dzieci z certyfikatem

Dziś popularność bawełny drukowanej nie ma końca. Oczekiwania klientów wzrastają. Dlatego w naszej ofercie drukowanej bawełny premium znajdziecie także bawełnę dinozaury, dla małych odkrywców. Bawełna eco, to kolejna propozycja naszego sklepu, dla miłośników ekologii. Bawełna flamingi, bawełna folk, bawełna Indianie, bawełna kwiatki, bawełna kropki, bawełna groszki, bawełna listki, bawełna moro, bawełna piórka, bawełna liski, bawełna sówki, dla tych, którzy lubią mieć wybór, najlepiej nieograniczony. Zadbaliśmy także o to, aby każda z oferowanej tkaniny była wysokiej jakości, niezawodna. Nasza bawełna jest wytrzymała, to gruba bawełna, sprężysta, doskonale zachowująca się podczas szycia. To bawełna idealna na pierwszy kocyk naszego maleństwa, gdy bezpieczeństwo to podstawa naszych wyborów. Nasza bawełna posiada certyfikat OEKO-TEX. To gwarancja bezpieczeństwa tkanin. To bawełna bezpieczna dla dzieci.

Do tego wszystkiego, bawełna jaką oferujemy jest doskonała do szycia. Każdy miłośnik szycia wie, jak ważna jest łatwość szycia tkanin, gdy tkanina zachowuje się podczas szycia tak, jak tego chcemy. Gdy tkanina sprawnie wykonuje polecenia. Takie są nasze tkaniny bawełniane.