Hurtownia tkanin i artykułów pościelowych w Warszawie, ul. Marynarska  internetowy z tkaninami. Szeroki wybór wzorów i kolorów. Tkaniny dla dzieci.

Antex  to wyjątkowa hurtownia z tkaninami z siedzibą w Warszawie, znana zarówno w Polsce jak i za jej granicami. Jej  początki sięgają 1989 roku. Mimo wieloletniej drogi biznesowej Antex pozostała firmą rodzinną ? kierunki rozwoju wyznaczają ojciec i syn. Dwa pokolenia, doskonale łączące tradycję i nowoczesność.  To właśnie nowoczesne podejście do biznesu, dbałość o wysoką jakość tkanin, szeroki wyrób wzorów oraz troska o najwyższy poziom obsługi klienta, sprawiły, że szybko staliśmy się jedną z czołowych hurtowni artykułów pościelowych oraz tkanin w Warszawie. Pasja, zaangażowanie, pragnienie doskonalenia, nieograniczony wybór tkanin, a przy tym zaangażowani pracownicy to elementy,  które spowodowały, że dziś z sukcesem obsługujemy klientów na całym świecie.

Dynamiczny rozwój sprawił, że potrzebowaliśmy dużo większych przestrzeni. W roku 2015 dotychczasowa siedziba naszej hurtowni tkanin na ul. Cybernetyki 2 w Warszawie stała się niewystarczająca, dlatego przenieśliśmy się do nowego miejsca, w którym obecnie znajduje się nasza hurtownia tkanin na ul. Marynarskiej 14 w Warszawie. Dzięki temu możemy sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów, pragnących mieć wybór, a przy tym poszukujących tkanin wysokiej jakości o unikatowym wzornictwie. Nasza oferta to sprzedaż hurtowa i detaliczna tkanin, w której pierwszy prym wiodą tkaniny bawełniane. Oferujemy także szeroką gamę  produktów pościelowych, kołder, poduszek, ręczników, ręczników kuchennych oraz koce. Realizujemy także zlecenia szycia pościeli dla odbiorców hurtowych.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego z tkaninami, z możliwością zakupu online, wszystkich tkanin.Ceny internetowe nie obowiązują w sklepie stacjonarnym !!