Bawełna antybakteryjna

Tkanina antybakteryjna którą znajdziesz w naszym sklepie oraz wiele różnorodnych tkanin o szerokim zastosowaniu. Oferowane przez nas materiały są najwyższej jakości, a kupując u nas dostajecie Państwo gwarancję, że materiał wytrzyma długie lata. Priorytetem są dla nas bowiem komfort i zadowolenie wszystkich klientów, którym zależy na tkaninach bezpiecznych w kontakcie ze skórą. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą wysokiej jakości Tkaniny bawełnianej z wykończeniem antybakteryjnym.

 

Bawełna z wykończeniem antybakteryjnym

Bawełna z wykończeniem antybakteryjnym to nowość w sklepie Bawełna-Tkaniny. Jest to bawełna 100% zawierająca w składzie środek chemiczny o wysokich właściwościach antybakteryjnych i grzybobójczych. Jest to potwierdzone w badaniach, jakie przeprowadziło Laboratorium Badań Włókienniczych Wyrobów Medycznych. Tego typu tkanina odznacza się przede wszystkim higieniczną świeżością, gdyż środek hamuje rozwój zarówno bakterii, jak i grzybów. Ogranicza to powstawanie nieprzyjemnego zapachu wywoływanego przez namnażanie się bakterii. Ma to znaczący wpływ na zdrowie i higienę zwłaszcza w wyrobach mających stały kontakt ze skórą.

 

100% bawełna 

 

Warto wiedzieć, że bawełna to materiał bardzo popularny i chętnie wybierany - uznaje się ją za jeden z najlepszych materiałów, jaki można znaleźć na rynku. Dlaczego? 100% bawełna odznacza się wysoką wytrzymałością i trwałością podczas użytkowania przez lata. To naturalny materiał, który swoje właściwości zachowuje przez długi czas, więc dłużej możesz się cieszyć jej wyglądem. Dumnie chwalimy się 20-letnim doświadczeniem w sprzedaży tkanin bawełnianych. Przez ten czas nauczyliśmy się, że najważniejsze jest zdrowie i zadowolenie klienta. Dlatego w naszej hurtowni gromadzimy i sprzedajemy tylko wysokogatunkowe materiały. Bawełna o właściwościach antybakteryjnych sprzedawana zarówno hurtowo, jak i na metry, pozyskiwana jest od najlepszych sprawdzonych producentów, którzy wyznają te same wartości, jak my - stawiają na jakość i bezpieczeństwo. Współpraca ze sprawdzonymi producentami niesie też korzyści w postaci najlepszych cen i sprawnej wysyłki.