Tkanina Leżakowa

Tkaniny leżakowe to materiały, które pełnią kilka funkcji jednocześnie. Muszą być wytrzymałe, odporne na rozdarcia, ciężar. Muszą zapewniać komfort użytkowania, mają być nie tylko mocne i wytrzymałe, ale także przyjemne w dotyku. Tkaniny leżakowe muszą też wyglądać. Estetyczne połączenie kolorów, nasycenie barw, wzory.

Materiały leżakowe jakie oferujemy  w naszym sklepie z tkaninami były dobierane z wysoką starannością aby mogły wzorowo pełnić swoje funkcje. Oferujemy tkaniny wysokiej jakości, wytrzymałe na ciężar, odporne na ścieranie, rozdarcia, a do tego przyjemne w użytkowaniu, mile w dotyku, o różnorodnych barwach, tych bardziej nasyconych i mniej.

Tkanina na leżak

Tkanina na leżak to bardzo wytrzymały materiał który jest dostępny w naszym sklepie w którym znajdziecie tkaniny leżakowe w kolorowe pasy, motywy żeglarskie, stonowane barwy i bardziej nasycone wzory, To doskonale tkaniny leżakowe do szycia parawanów, hamaków, krzesełek ogrodowych i turystycznych oraz do szycia?leżaków.

W naszym sklepie oferujemy wysokiej jakości, wielokolorowe, wytrzymałe i łatwe do czyszczenia tkaniny leżakowe, doskonałe na leżak, hamak i wiele innych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą tkanin

Tkanina leżakowa 1

15,00 zł -10% 13,50 zł
10,98 zł netto
Chwilowy brak
  • -10%
  • -10%
  • Brak na stanie