Minky 260 g/m2

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą naszych tkanin Minky. Nasz sklep bawelna-tkaniny.pl oferuje Państwu duży wybór tkanin Minky, tkanin bawełnianych bezpiecznych dla dzieci, kocyki Minky.

Już sama nazwa nasuwa pozytywne skojarzenia, a co najważniejsze są one absolutnie prawdziwe. Miękki, przyjemny, puszysty, po prostu Minky, taki jest Minky. Tkanina Minky jest niezwykle przyjemną tkaniną, w kontakcie ze skórą, w dotyku. Minky czaruje delikatnością, jest gładka, ciepła, a przy tym lekka.  Już od pierwszego dotyku wodzi na pokuszenie, aby się nią otulić i zostawić na własność. To doskonały materiał na produkty dla najmłodszych, zarówno dla niemowląt jak i starszych dzieci. Idealnie sprawdza się jako materiał na kocyk.

Tkaninki MInky, Cienkie minky na kocyk. Polar Minky

Z kocykiem Minky żadne dziecko nie będzie chciało się rozstać. To także dobry materiał na poduszkę, kołderkę, zabawkę, ubranka, matę dla niemowląt jak i wiele innych produktów dla dzieci.  Tkanina Minky jaką oferujemy, jest całkowicie bezpieczna dla dzieci. Posiada certyfikat bezpieczeństwa użytych w produkcji barwników i innych komponentów. Jakimi innymi kryteriami powinniśmy się kierować decydując się na produkty dla naszych dzieci niż bezpieczeństwo użytkowania? Decydując się w naszym sklepie na zakup tkaniny Minky mają Państwo gwarancję wysokiej jakości i bezpieczeństwa. Oferujemy szeroki wybór materiałów Minky. W naszej ofercie sklepu internetowego znajdą Państwo duży wybór kolorystyczny tkanin Minky. Nasze Minky mają dużą gramaturę 260g.