Tetra bawełniana

Tetra jest to tkanina bawełniana, o luźnym splocie. Materiał w czasach starożytnych był wykorzystywany przez Egipcjan do szycia sukni ślubnych, co wcale nas nie dziwi ponieważ tkanina jak na tamte warunki mogła okazać się najlepszym rozwiązaniem dzięki swojej charakterystyce. Dlaczego? Tetra jest wyjątkowo delikatna, a dzięki swojej strukturze umożliwia przepuszczania powietrza, co czyni ją niezwykle przewiewną tkaniną. 

Obecnie tetra najchętniej wykorzystywana jest do produkcji pieluszek bawełnianych dla dzieci, chust oraz kocyków. Dzięki swojemu naturalnemu składowi, tetra skutecznie pielęgnuje delikatną i wrażliwą skórę maluszka, dając komfort i swobodę przy codziennym użytkowaniu! Pamiętajmy, że tetra to nie tylko pieluszki, ma ona wiele zastosowań - może służyć jako myjka, halka, czy ręcznik do osuszania buzi dziecka! To od nas zależy jak wykorzystamy potencjał tkaniny. 

Delikatna tkanina bawełniana, o naturalnym składzie zadowoli każdego, kto szuka odpowiedniego materiału dla swojej pociechy. Materiał jest bezpieczny dla dzieci, a jego właściwości idealnie nadają się do użytkowania, właśnie przez najmłodszych. Tetra z powodzeniem może być używana nawet przez noworodki. Ponadto materiał chętnie wykorzystywany jest do szycia wygodnych halek, oraz serwetek czy innych akcesoriów dla dzieci i nie tylko.