Dzianina dresowa

Oferujemy bogatą ofertę dzianiny dresowej, która jest dostępna w wielu wzorach i najmodniejszych kolorach! Dzianina dresowa, powszechnie znana jako “dresówka” to idealny kandydat na uszycie zarówno wygodnych ubrań jak i tej bardziej eleganckiej odzieży damskiej.  Dresówka charakteryzuje się tym, że po jednej stronie jest gładka, natomiast druga pokryta jest drobnymi pętelkami. Materiał świetnie sprawdzi się w postaci modnych czapek, kominów, wygodnych spódnic i nieco cieplejszych bluzek. Tkanina dresowa jest lekka i przewiewna, natomiast co ważne: nie jest prześwitująca. 

Dresówka: poznaj jej zalety! 

Najmocniejszym atutem dzianiny, jest to, że dobrze się rozciąga! Dzięki temu dresówka bardzo dobrze się układa i pracuje w kontakcie ze skórą człowieka, dając uczucie komfortu i dużej wygody. Dzianina dresowa pozwoli stworzyć wymarzone projekty wygodnych i oryginalnych ubrań dla siebie jak i dla dzieci. Dzianina bawełniana to wprost idealny materiał do produkcji ubranek dziecięcych oraz odzieży dla dorosłych: spodnie, sukienki, spódnice, bluzy. Dresówka odziedziczyła najlepsze cechy tkaniny bawełnianej, w tym wytrzymałość, lekkość i naturalność.

Dresówka pętelka - bezpieczna tkanina dla dzieci

Wybierając tkaniny z naszej oferty możesz być pewny, że dajesz sobie i swoim bliskim to co najlepsze - dresówka pętelka nie jest wyłączeniem! Materiał posiada najważniejsze certyfikaty zapewniające o bezpieczeństwie, m.in. Certyfikat Bezpieczne Dla Dziecka i Bezpieczne Dla Człowieka! Nasza dresówka nie wywołuje podrażnienie dla delikatnej skóry niemowlęcia, ani nie stanowi obaw dla osób ze skłonnościami do alergii. Wybierz swój ulubiony wzór, lub odpowiedni kolor dzianiny gładkiej i stwórz swój wymarzony projekt! Nasza dzianina dresowa to najlepszy materiał ubraniowy i nie tylko, gwarantowanie spełni wszelkie oczekiwania nawet  najbardziej wymagającego Klienta.