Minky Premium 380 g/m2

Plush Minky to szczególna tkanina również ze względu na swój zaskakujący wygląd. Minkowe kuleczki, kropki Minki, ma tylko Minky. Dzieci je uwielbiają, a i dorośli nie mogą przejść obok nich obojętnie. Tkanina Minki wodzi na pokuszenie, jak żadna inna tkanina. Po prostu, nie możemy odebrać sobie tej przyjemności otulenia się tkaniną Minky naszym pociechom.

Minky Premium dla dzieci, Sklep internetowy z tkaninki minky na kocyk

Musimy podkreślić, że produkty Minky są uniwersalne. Po Minky bez obaw sięgamy przez cały rok. W okresie jesienno-zimowym najważniejsza jest gramatura i ciepło jakie gwarantuje Polar Minky. W okresie letnim cenimy Minky za to, że nie powoduje przegrzewania się maluszka, dlatego kocyk Minky w okresie letnim doskonale sprawdza się podczas porannych i wieczornych spacerów,  jako okrycie po kąpieli maluszka, albo jako tradycyjne okrycie małego dziecka, które po prostu maluch musi mieć.

Minky Premium Na Metry

Oprócz wspaniałych użytkowych właściwości, Oryginalne Minky jest także bardzo wytrzymałe, na długo zachowuje swoje cenne właściwości. Dlatego doskonale sprawdza się w roli ulubionego dziecięcego kocyka, albo poduszeczki, z którą nierzadko dzieci przez wiele lat po prostu nie chcą się rozstać. W przypadku Plushu Minky możemy być spokojni, że ta tkanina będzie nam służyła przez lata, nawet jeśli nie będziemy się o nią nadmiernie troszczyć. Polar Minki nie odkształca się po praniu i cały czas pozostaje wyjątkowo puszysty. Z drugiej strony, nie tak łatwo pobrudzić Minky. Polar Minky, jak każdy inteligentny Polar świetnie odpycha plamy, wilgoć, co dodatkowo wzmacnia go w pozycji doskonałej tkaniny dla dzieci.

Plush Minky

Plush Minky dziś jest wszechstronnie wykorzystywany w branży tekstylnej. Na początku Minky był tkaniną głownie wykorzystywaną do szycia dziecięcych kocyków Minky. Szybko jednak producenci zareagowali na zachwyt konsumentów. Tkanina Minky zaczęła coraz pewniej wkraczać do świata akcesoriów dla dzieci, a dziś Polar Minky jest tkaniną dziecięcą najchętniej wybieraną przez rodziców. Plush Minky doskonale sprawdził się w roli śpiworka Minky, w którym tak ważne jest ciepło i oddech tkaniny. Bawełna Minky to także sprawdzona tkanina na wkładki do wózków oraz Poduszeczki Minky. To absolutny must have każdego dziecka. Dekoracyjna Przytulanka Minky bądź tradycyjna Poduszeczka Minky, Ochraniacz do łóżeczka Minky, nie mają sobie równych. Minkowe maty do zabawy dla najmłodszych, również doskonale się sprawdziły.