KATEGORIE

Oferta wypełniaczy, wypełnienia do poduszek 

Postawiliśmy na bezpieczeństwo, w każdym calu. U nas każdy produkt jest bezpieczny, wysokiej jakości. Dotyczy to również wypełniaczy. Nie zapomnieliśmy do nich. Nasze dzieci też rozrywają poduszki, misiom naszych dzieci też urywają się uszka, a nasze dzieci zastanawiają się co jest w środku.

Polecamy również wypełnienia zabawek, wypełniacz pluszaków

Nasze wypełniacze są w 100% bezpieczne dla dzieci, dlatego tak dobrze sprawdzają się jako wypełnienia poduszek, zabawek, wypełnienia pluszaków.

Podkategorie

 • Kulka silikonowa

  Kulka silikonowa sklep internetowy Warszawa dostawa 24 godziny

  W naszej ofercie znajdą Państwo niezawodne wypełniacze. Najpopularniejszej z nich to kulka silikonowa, inaczej zwana- sztuczny puch. To silikonowe wypełnienie jest bardzo sprężyste, nie ubija się. Nie kurczy się w praniu oraz trwale zachowuje swoje właściwości. 

  Wypełnienia silikonowe z certyfikatem, wypełniacz kulki sylikonowe Lentex Ball

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą niezawodnych wypełniaczy do poduszek. W swojej ofercie polecamy kulkę silikonową sztuczny puch - kulka silikonowa jako wypełnienie do poduszek, zabawek. Materiał, który jest w 100% bezpieczny dla dzieci.

 • Ocieplina

  Ocieplina Cienka wysoka jakość - hurtownia tkanin Warszawa

  W naszym sklepie z tkaninami proponujemy Państwu materiały wykończeniowe, wypełniające, które oprócz cechy niezawodności są absolutnie bezpieczne, dla dzieci, dla zdrowia. To antyalergiczne ociepliny wysokiej jakości. Wyjątkowo puszyste i miękkie tworzywo, doskonale nadające się na kocyki, pledy, kołderki oraz wypełnienia poduszek i zabawek dla dzieci.

  Zapraszamy z zapoznania się z naszą ofertą wypełniaczy.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów