Tkaniny Dekoracyjne

Szukasz naprawdę wyjątkowych tkanin dekoracyjne do aranżację wnętrz? Przedstawiamy nowość w naszej ofercie: tkanina dekoracyjna pozłacana lub posrebrzana! Tkaniny dekoracyjne ze sklepu Antex wyróżnia bogata gama kolorystyczna i wzornictwo. Nasza oferta cieszy się niezmienną popularnością wśród Klientów. Jakość potwierdzona certyfikatem STANDARD 100 by Oeko-Tex.

tkanina dekoracyjna na metry

Jesteśmy na bieżąco z trendami! Lśniąca nowość – nowa tkanina dekoracyjna na metry z efektem metalic. Tkaniny z metalicznym połyskiem są doskonałym akcentem dekoracyjnym i będą wyjątkowym dopełnieniem stylowych wnętrz. Świetnie nadają się na poduszki dekoracyjne, obrusy, zasłony, bieżniki, serwety i inne tekstylne dodatki do domu. Przeważnie jest to certyfikowany materiał syntetyczny, wykonany z przędz poliestrowych lub z domieszką elastanu z dodatkiem przędzą metalizowaną.

tkanina dekoracyjna na poduszki

Nie wszystko, co jest złotem się błyszczy? Tak, ale nie dotyczy to tkanin dekoracyjnych na poduszki z naszej oferty! Błyszczące i całkiem bezpieczne w kontakcie ze skórą — potwierdzono certyfikatem bezpieczeństwa Oeko-Tex.

STANDARD 100 by OEKO-TEX® jest przodującym w świecie znakiem bezpieczeństwa wyrobów włókienniczych. Materiały, którym przyznano ten znak, są wolne od substancji mających negatywny wpływ na stan zdrowia człowieka m. in pestycydów, barwników alergizujących i barwników zabronionych azowych, metali ciężkich