Bawełna Pościelowa

Tkaniny pościelowe bawełniane to doskonały wybór na pościel. Są naturalne, bezpiecznie. W otuleniu tkanin bawełnianych zapewniamy sobie wysoki komfort snu, najprościej, w nich śpi się lepiej. Tkaniny bawełniane świetnie się zachowują, łatwo przepuszczają powietrze, oddychają, a przy tym są przyjemne w obcowaniu ze skórą. To świetny materiał na pościel dla dzieci jak i dorosłych.

Tkaniny na artykuły pościelowe,

Tkaniny na artykuły pościelowe znajdziesz w naszym sklepie z tkaninami w którym oferujemy najwyższej jakości tkaniny bawełniane. To 100% bawełna. Oferujemy bardzo szeroki wachlarz ciekawych wzorów. Na naszych tkaninach znajdziecie kwiaty, groszki, gwiazdki, zwierzaki, zygzaki i wiele innych fantastycznych wzorów. Nasi klienci mogą także wybierać z bogatej oferty kolorów tkanin. Oferujemy 100% bawełnę, certyfikowaną, co daje pewność i bezpieczeństwo.

Tkaniny bawełniane jakie znajdziecie w naszym sklepie z tkaninami znakomicie nadają się do szycia całych kompletów pościeli, a także poduszek, prześcieradeł. To doskonałe materiały na narzuty, koce.

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą naszego sklepu z tkaninami z bawełny.

Flaga Maryjna Flaga Maryjna

Flaga Maryjna

10,00 zł
8,13 zł netto
Flanela baletnice na szarym tle

Flanela baletnice na szarym tle

13,90 zł
11,30 zł netto
Flaga Polski Flaga Polski

Flaga Polski

10,00 zł
8,13 zł netto