Jersey bawełniany

Dzianina Single Jersey to miękki i delikatny materiał, który jest lekki ale jednocześnie nie  prześwitujący. Materiał został wykonany w Polsce, utkany z najwyższej jakości naturalnej przędzy bawełnianej. Jest to idealna dzianina do uszycia lekkich sukienek, zwiewnych spódnic, dziecięcych t-shirtów lub delikatnego body dla niemowlęcia! Materiał jest dostępny w wielu ślicznych wzorach, a także w wersji gładkiej. Oferta dzianiny single jersey to szeroki wybór ciekawych printów - od uroczych wzorów dziecięcych po stonowane i neutralne motywy graficzne, natomiast w ofercie dzianiny gładkiej można znaleźć modną paletę barw. Dzianina single jersey charakteryzuje się rolowaniem na brzegach materiału, na co należy zwrócić uwagę podczas jej obróbki, natomiast efekt końcowy projektu z pewnością zagwarantuje pełną satysfakcję z pracy przy tej tkaninie i zrekompensuje ewentualne trudności! Dzianina Jersey, którą można zakupić w naszym sklepie to gwarancja najwyższej jakości, mogą to potwierdzić certyfikaty świadczące o bezpieczeństwie: np. Certyfikat Bezpiecznie Dla Dziecka, Certyfikat Bezpieczne Dla Człowieka. Dzięki tak wielu cudownym właściwościom, materiał aż chce się nosić!  

Dzianiny dostępne w naszym sklepie cechują się najwyższą jakością. Jest to naturalny i delikatny materiał, który wymaga też odpowiedniej dbałości jeśli chodzi o pielęgnację. Dlatego też, aby zadbać o to by dzianina zachowała jak najdłużej najlepszą jakość i kondycję  - prosimy o zastosowanie się do naszych wskazówek dotyczących jak prać dzianinę singlę jersey. Materiał zalecamy prać w temperaturze do 95 stopni, a prasować przy maksymalnej temperaturze do 110 stopni. Podczas pielęgnacji dzianiny single jersey zezwala się na używanie wybielacza chlorowego lub tlenowego, natomiast nie można suszyć jej w suszarce mechanicznej.  

Mięciutka Dzianina Single Jersey odczaruje każdą garderobę - Twoją jak i Twoich pociech! Jeśli marzyłeś o wygodnych ubraniach typu casual świetnie trafiłeś. Dzianina Single Jersey z pewnością zagwarantuje Ci satysfakcję i pełną wygodę, dbając przy tym o Ciebie i Twoich bliskich! Dzianinę Single Jersey możesz kupić w naszym sklepie na metry, czerpiąc radość z konkurencyjnych cen i najwyższej jakości.