Tkaniny medyczne

Tkaniny medyczne z certyfikatem 

Zapoznaj się z naszą ofertą wysokogatunkowej bawełny. Każda bawełna medyczna dostępna w naszym sklepie cechuje się wysoką jakością. Decydując się zatem na zakupy u nas bawełny medycznej, dostajecie Państwo w pełni wartościowy produkt z gwarancją trwałości. Priorytetem dla nas jest zadowolenie naszych klientów, którym zależy na zakupie bezpiecznych dla skóry tkanin. W naszym sklepie i hurtowni tkanin znajdziecie Państwo duży wybór tkanin bawełnianych. 100 % bawełna to według wielu najlepszy dostępny materiał. Przede wszystkim dlatego, że jest to naturalna tkanina, która odznacza się dużą wytrzymałością i trwałością. Tkaniny medyczne z certyfikatem Oeko-Tex nie niszczą się szybko, a do tego zachowują swoje właściwości przez długi czas.

Bawełna medyczna i jej zastosowanie

Bawełna jest też materiałem bardzo uniwersalnym i ma bardzo szerokie zastosowanie w krawiectwie. Naturalna bawełna jest materiałem przewiewnym i oddychającym, zapewnia więc duży komfort podczas użytkowania. Bawełna medyczna jest szczególnie przydatna w branży medycznej. Jej zastosowanie obejmuje produkcję różnych rodzajów odzieży, takich jak fartuchy, bluzy, spodnie, czy kombinezony. Bawełna medyczna to wytrzymały i trwały materiał, który jest nieocenionym źródłem komfortu dla pacjentów oraz personelu medycznego. Materiał ten charakteryzuje się odpornością na zabrudzenia i bardzo łatwo go utrzymać w czystości. 

Bawełna na maseczki w naszej hurtowni tkanin

Zastanawiasz się, z jakiej bawełny zrobić maseczki ochronne? Najlepszym rozwiązaniem jest postawienie na bawełnę do zastosowań medycznych, którą wykorzystuje się do szycia odzieży dla personelu medycznego. Materiał medyczny na maseczki jest wykonany w 100% z naturalnej bawełny, więc jest ekologiczny i bezpieczny. Wykazuje się właściwościami antystatycznymi i jest też bezpieczna dla skóry dziecka — materiał oddycha, zapewniając wysoki komfort. Potwierdzone jest to certyfikatem Oeko-Tex. W naszym sklepie znajdziesz bawełnę Medical przeznaczoną do zastosowań medycznych i posiadającą Certyfikat Oeko-Tex, który został nadany przez Instytut Włókiennictwa w Łodzi. Certyfikat przyznaje się materiałom spełniającym ponad 100 kryteriów badawczych, które muszą być uwzględnione, by produkt tekstylny został uznany za bezpieczny zgodnie z normami Oeko -Tex. Nasze wszystkie tkaniny medyczne spełniają te wytyczne. Certyfikat ten gwarantuje bezpieczeństwo, które jest wymagane w ubraniach przeznaczonych dla personelu medycznego oraz ubraniach dla dzieci. W naszym sklepie znajdziesz przede wszystkim tkaniny medyczne bawełniane, które sprzedajemy od ponad 20 lat. Dbanie o naturę i zdrowie klientów jest dla nas niezwykle ważne, dlatego w naszej hurtowni znajdują się same wysokogatunkowe materiały i tkaniny. Bawełna medyczna na maseczki i odzież  może być sprzedawana zarówno hurtowo, jak i na metry. Pozyskujemy ją tylko od sprawdzonych producentów, którzy tak jak my dbają o najwyższą jakość i bezpieczeństwo. Owocem współpracy z najlepszymi producentami tkanin są korzystne ceny i sprawna realizacja zamówień wszystkich naszych klientów.