Tkaniny medyczne

Bawełna medyczna zapoznaj się z naszą ofertą wysokogatunkowej bawełny medycznej przeznaczonej do zastosowań medycznych. Każda tkanina dostępna w naszym sklepie cechuje się wysoką jakością. Decydując się zatem na zakupy u  nas, dostajecie w pełni wartościowy produkt z gwarancją trwałości. Priorytetem jest dla bowiem dla nas zadowolenie naszych klientów, którym zależy na bezpiecznych dla skóry tkanin. W naszym sklepie znajdziecie Państwo duży wybór tkanin bawełnianych. 100 % bawełna to według wielu najlepszy dostępny materiał. Przede wszystkim dlatego, że jest to naturalna tkanina, która odznacza się dużą wytrzymałością i trwałością. Nie niszczy się szybko, a do tego zachowuje swoje właściwości przez długi czas.

Bawełna medyczna

Bawełna jest też materiałem bardzo uniwersalnym i ma bardzo szerokie zastosowanie w krawiectwie. Naturalna bawełna jest materiałem przewiewnym i oddychającym, zapewnia więc duży komfort podczas użytkowania. Dlatego sprawdzi się, aby uszyć z niej ubranka i śpioszki dla dziecka oraz pościel czy obrus. Doskonale nadaje się na chustki, czapeczki, koszulki i inne niezbędne tekstylia dziecięce, w tym poszewki na kołdrę i poduszki. 

Bawełna na maseczki 

Zastanawiasz się z czego z jakiej bawełny zrobić maseczki, co to jest bawełna medical? Jest to bawełna do zastosowań medycznych, a więc rodzaj bawełny, którą wykorzystuje się do szycia ubrań dla personelu medycznego i nie tylko, jak np. fartuchy. Materiał ten jest wykonany w 100% z naturalnej bawełny, więc jest ekologiczna i bezpieczna. Wykazuje się właściwościami antystatycznymi i jest też bezpieczna dla skóry dziecka - materiał oddycha, zapewniając wysoki komfort. Potwierdzone jest to certyfikatem Oeko-Tex. W naszym sklepie znajdziesz bawełnę medical przeznaczoną do zastosowań medycznych i posiadającą Certyfikat Oeko-Tex, który został nadany przez Instytut Włókiennictwa w Łodzi. Co to oznacza? Certyfikat przyznaje się materiałom spełniającym ponad 100 kryteriów badawczych, które muszą być uwzględnione, by produkt tekstylny został uznany za bezpieczny zgodnie z normami Oeko -Tex. Nasze tkaniny wszystkie te wytyczne spełniają. Certyfikat ten gwarantuje bezpieczeństwo, które jest wymagane w ubraniach przeznaczonych dla personelu medycznego oraz ubraniach dla dzieci. W sklepie Antex znajdziesz przede wszystkim tkaniny bawełniane, które sprzedajemy od ponad 20 lat. Dbanie o naturę i zdrowie klientów jest dla nas niezwykle ważne, dlatego w naszej hurtowni znajdują się same wysokogatunkowe materiały. Bawełna do zastosowań medycznych może być sprzedawana zarówno hurtowo, jak i na metry. Pozyskujemy ją tylko od sprawdzonych producentów, którzy tak jak my dbają o najwyższą jakość i bezpieczeństwo. Owocem współpracy z najlepszymi producentami są korzystne ceny i sprawna realizacja Waszych zamówień.