Minky gładkie premium 380g/m2

Minky gładkie premium 380 g/m2 to wysokiej jakości tkanina z mikropolaru o gęstości 380 gramów na metr kwadratowy. Tkanina Minky gładki charakteryzuje się miękkością i delikatnością, jest bardzo przyjemna w dotyku, a jednocześnie bardzo trwała i wytrzymała. Dzięki temu to idealny materiał mikropolar do produkcji kołder, poduszek, kocyków, pledów, a także odzieży dziecięcej i niemowlęcej. Dostępne w tej kategorii kolory materiału gładkiego Minky są intensywne, nasycone i trwałe, co pozwala na tworzenie oryginalnych projektów i wyjątkowych aranżacji wnętrz. Minky gładkie premium 380 g/m2 to materiał, który z pewnością zaspokoi wymagania najbardziej wymagających klientów poszukujących produktów o wysokiej jakości i eleganckim wyglądzie.

Materiał Minky gładki 380g 

Minky 380g to rodzaj tkaniny welurowej, która jest popularna ze względu na swoją miękkość i puszystość. W przypadku tkaniny Minky gładkie premium 380 g/m2 miękkość jest połączona z gładką powierzchnią, co nadaje jej elegancki i nowoczesny wygląd. Tkanina ta jest dostępna w różnych kolorach i jest idealna do produkcji miękkich kołder, poduszek, narzut, a także innych elementów wyposażenia wnętrz. Jako materiał Minky gładkie  380 g/m2 cechuje się wysoką jakością wykonania oraz wytrzymałością. Tkanina mikropolar jest odporna na rozciąganie i ścieranie, co sprawia, że jest idealna do produkcji elementów, które będą intensywnie używane i narażone na zużycie.

Polar Minky gładkie premium — najlepszy materiał dla dzieci

Materiał polar Minky jest powszechnie używany jako podstawowy materiał do akcesoriów dziecięcych. Jest idealny na szycie kołder dziecięcych, różków, przytulanek i innych produktów dla dzieci od pierwszych dni życia.  To w 100% bezpieczny dla dziecka materiał hipoalergiczny, co potwierdza się certyfikatem Oeko-Tex. Polar Minky 380 cechuje się doskonałą jakością wykonania oraz odpornością na uszkodzenia mechaniczne i ścieranie. Dodatkowo tkanina Plush Minky ta jest łatwa w utrzymaniu czystości i szybko schnie po praniu. Podsumowując, materiał Minky gładkie premium 380 g/m2 to wysokiej jakości tkanina, charakteryzująca się gładką powierzchnią, miękkością i trwałością. Jest to doskonały wybór dla osób poszukujących tkaniny do produkcji miękkich i wygodnych tekstyliów domowych.