Bawełna 220cm

Zapoznaj się z szeroką ofertą tkanin bawełnianych o wymiarach niestandardowych, już czeka na Ciebie tkanina bawełniana 220 cm. Sklep bawelna-tkaniny.pl oferuje naturalne tkaniny bawełniane najwyższej jakości o naturalnym składzie: 100% bawełny! Jest to produkt polski najwyższej jakości w atrakcyjnych cenach. Nasze tkaniny są bezpieczne dla dzieci, potwierdzają to specjalne certyfikaty OEKO-TEX.

BAWEŁNA POŚCIELOWA 220 CM (WZORZYSTA)

Dbamy o komfort naszych klientów, więc w naszej ofercie znajdziesz materiał, który idealnie nadaje się na uszycie pościeli! Zyskuj więcej z bawełną 220 cm: kupując jeden metr bieżący otrzymasz aż 220 cm materiału! Bawełna na pościel 220 cm to doskonały materiał, z którego możesz uzyskać miękki, przyjemny w dotyku oraz bezpieczny dla skóry komplet pościeli. Uszyjesz poszewkę na poduszkę oraz kołdrę bez zbędnych końcówek! Poza tym, ten szczególny rodzaj tkaniny - tkanina bawełniana o szerokości 220 cm -  niesie wyjątkowe walory użytkowe: gładkość, lekkość, ekologiczność, duża wytrzymałość. Dlatego także oferujemy Państwu ogromny wybór kolorów i wzorów! 

BAWEŁNA WZORZYSTA - SZEROKOŚĆ 220 CM 

Masz dość monotonii jednobarwnych tkanin pościelowych o szerokości 220 cm? Teraz bawełna pościelowa 220 cm jest dostępna w różnych ciekawych wzorach, wśród których na pewno znajdziesz coś dla siebie! Żyj kolorowo, a śpij... też nie mniej kolorowo: bawełna wzorzysta na pościel kup teraz! 

TKANINA BAWEŁNIANA Z CERTYFIKATEM OEKO-TEX

W naszym sklepie znajdziesz tylko certyfikowane tkaniny najwyższej jakości. Dlatego nasza bawełna 220 cm również posiada Certyfikat Oeko-Tex, który nadany został przez Instytut Włókiennictwa w Łodzi. Oznacza to, że ten szczególny materiał jest więc bezpieczny dla alergików i nie uczula oraz jest odpowiedni dla dzieci - bez przeszkód może być użytkowana przez najbardziej wymagających. Składa się w 100% z bawełny. 

Tkanina pościelowa ze sklepu bawełna-tkaniny.pl to doskonały materiał jak dla dzieci, tak i dla dorosłych.