Flizelina medyczna

Flizelina jest materiałem o szerokim zastosowaniu w krawiectwie i tapicerstwie. Krawcowe wykorzystują ją głównie do tego, aby usztywnić i wymodelować różnego rodzaju tkaniny. Jednak jej możliwości są znacznie większe. Bardzo dobrze sprawdzi się zwłaszcza na maseczki ochronne na twarz. Oferowana przez nas flizelina jest materiałem najwyższej jakości, który wyprodukowano z bezpiecznych włókien. Nasza flizelina otrzymała Certyfikat Oeko-Tex, co oznacza, że jest bezpieczna dla skóry.

Flizelina odzieżowa

Flizelina sprzedawana w naszym sklepie wykazuje się najlepszymi właściwościami. Jest gruba i niezwykle wytrzymała. Wszystko to za sprawą wysokiej jakości włókien syntetycznych, z których została wykonana. Flizelina występuje w różnych rodzajach, kolorach i gramaturach, dzięki czemu można idealnie dopasować ją do swoich projektów. Nasza flizelina nie posiada kleju, co sprawia, że ma uniwersalne zastosowanie. Flizelina bez kleju będzie idealna na maseczki ochronne. Dzięki temu, że flizelina posiada Certyfikat Oeko-Tex Standard 100, potwierdzający bezpieczeństwo materiału dla skóry,  jest to najlepsza flizelina na maseczki.

Bezpieczna flizelina

Zawsze stawiamy na bezpieczeństwo i jakość, bo liczy się dla nas Wasze zadowolenie z zakupów. Nasi klienci, którzy wybierają nasze tkaniny, od lat chwalą nas za gwarancję bezpieczeństwa w każdym aspekcie. Flizelina w rolce, którą oferujemy, jest bezpieczna dla skóry. Potwierdzają to najważniejsze certyfikaty oraz specjaliści, którzy dokładnie przebadali materiał. Mamy dzięki temu pewność, że produkt, który Państwo otrzymują, to najlepsza i najbezpieczniejsza flizelina - idealna na uszycie z niej maseczki ochronnej. Ma Certyfikat Oeko-Tex Standard 100, co jest potwierdzeniem na to, że materiał jest bezpieczny w kontakcie ze skórą.

Flizelina na metry

Flizelina jest materiałem sprawdzonym i szeroko wykorzystywanym zarówno w krawiectwie, jak i tapicerstwie, a także w placówkach medycznych jako materiał na maseczki ochronne. Flizelina przede wszystkim stosowana jest aby wzmocnić tkaninę lub ją usztywnić i uformować. 

Nasza flizelina sprzedawana jest na metry, więc możesz dopasować ją do swojego projektu. Kup i sprawdź, co można z niej uszyć! U nas flizelinę na metry kupisz bezpiecznie i wygodnie online, czyli bez wychodzenia z domu. Nie wiesz, ile metrów flizeliny potrzeba? Nie martw się - z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania. Zapewniamy szybką wysyłkę i fachową obsługę każdego klienta! W razie pytań, napisz do nas!