Tkaniny zasłonowe

Oddajemy do Państwa dyspozycji szeroki wybór tkanin i tekstyliów. Tkaniny zasłonowe, firany, zasłony. W naszym sklepie internetowym prowadzimy sprzedaż tkanin zasłonowych na metry. Dajemy największy wybór i unikalne wzory.

Powieszenie efektownych zasłon w oknach mieszkania, gabinetu czy pokoju hotelowego, to jeden z najprostszych sposobów na udekorowanie wnętrza, nadanie mu niepowtarzalnego charakteru. To także najprostszy sposób na ograniczenie dostępu promieni słonecznych do pomieszczenia.

Tkanina na zasłonę wyjątkowe wzory na firany, zasłony

W naszej ofercie znajdziecie zarówno długie, ciężkie o zdecydowane charakterze tkaniny zasłonowe, które idealnie komponują się w salonach, salach konferencyjnych. Oferujemy także tkaniny zasłonowe  lekkie,  które świetnie sprawdzają się  w nowoczesnych domach, mieszkaniach, szkołach. W naszej ofercie znajdziecie także duży wybór tkanin do zewnętrznego zastosowania. Z tkanin zasłonowych można uszyć także obrusy, narzuty na łóżka, pokrowce. W szycia zasłon najlepiej sprawdza się stretch, dzianina, len czy tkaniny bawełniane. Posiadamy szeroką gamę kolorystyczną tkanin zasłonowych, a także tkanin zasłonowych skierowanych do najmłodszych, kolorowych, wielobarwnych, w dziecięce wzory, które nadają pokoju dziecka przytulny charakter.