KATEGORIE

BAWEŁNA GŁADKA ( JEDNOBARWNA) 

Zapraszamy do zapoznania się z nieograniczoną ofertą naszych tkanin. Sklep bawelna-tkaniny.pl oferuje szeroki wybór tkanin bawełnianych, tkaniny wzorzyste, gładkie które są doskonałe do szycia.

W naszym sklepie oferujemy wysokiej klasy tkaniny gładkiej w rozmaitej gamie kolorystycznej. Bawełna z certyfikatem wystawionym przez OEKO-TEX dla dzieci. Tkanina ta jest idealna dla dzieci. Kocyki, kołderki, które są szyte z bawełny jednokolorowej gładkiej oprócz doznań estetycznych zapewniają bezpieczeństwo. To tkaniny bezpieczne dla dzieci.

Podkategorie

 • Bawełna gładka - 160cm

  BAWEŁNA GŁADKA (JEDNO BARWNA)

  Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą naszych tkanin bawełnianych. Sklep bawelna-tkaniny.pl oferuje ogromny wybór tkanin, w tym bawełna gładka, doskonała do szycia.

  Lubimy mówić i pisać o bawełnie i tak jak Wy lubimy ją mieć wokół siebie, lubimy ją nosić. Ten szczególny rodzaj tkaniny bawełnianej, tkanina bawełniana gładka niesie wyjątkowe walory użytkowe. Gładkość, lekkość, wygoda, a także duża wytrzymałość. Bawełna gładka ma także ogromne zastosowanie: odzież, artykuły pościelowe, dekoracyjne, zasłony, obrusy, patchwork. Dlatego także w tym przypadku dajemy Państwu ogromny wybór  kolorystyczny.

  BAWEŁNA DLA DZIECI SKLEP INTERNETOWY

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego Bawełna-Tkaniny.pl, który proponuje Państwu wysokiej jakości bawełnę gładką z certyfikatem dla dzieci OEKO-TEX. Bawełna gładka to uniwersalna w użyciu tkanina, wysokiej jakości. Jest idealna do szycia ubrań. Składa się w 100% z bawełny. To produkt polski wysokiej jakości w atrakcyjnych cenach.

 • Bawełna gładka - 220cm

  Bawełna gładka - 220cm

  Wszystkie nasze tkaniny bawełniane znajdujące się w naszej ofercie to gwarancja najwyższej jakości. Priorytetem dla nas jest komfort naszych klientek, poszukujących dobrych jakościowo i kolorowych tkanin bawełnianych, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Bawełna wzorzysta świetnie sprawdza się w elementach dekoracyjnych, tkaninach pościelowych, obrusach, dodatkach dziecięcych jest doskonała zarówno do tworzenia całościowych kreacji, jak sukienki, ale także to idealne rozwiązanie na szale, czapki, chusty. Mogą to być kolorowe poszewki na poduszki, subtelna pościel, narzuta. To doskonała tkanina dla dzieci. Nasza bawełna posiada certyfikat bezpieczeństwa OEKO-TEX.

 • Bawełna gładka - 240 cm

na stronę
Pokazuje 1 - 50 z 73 elementów
Pokazuje 1 - 50 z 73 elementów