Krasnale świąteczne: Jak uszyć skrzata? 

Krasnale świąteczne: Jak uszyć skrzata?
Witamy wszystkich na naszym blogu! Aura nadchodzących Świąt unosi się w powietrzu, czas więc zacząć przygotowywać świąteczne dekoracje! Obserwując zeszłoroczny okres świąteczny zauważyliśmy niezwykłą popularność ozdób w stylu skandynawskim – minimalistycznym i prostym. Tak popularne w Szwecji, Norwegii i Danii gnomy i krasnale świąteczne nadadzą Twojemu domu szczególnego uroku i nordyckiego klimatu! Dlatego w tym roku postanowiliśmy pokazać wam, jak wykonać te magiczne skrzaty własnymi rękami, nawet bez konieczności szycia! Aby przygotować ten artykuł, przeszukaliśmy wiele różnych stron internetowych i blogów! W związku z tym chcemy pokazać Ci najlepsze projekty DIY, piękne i łatwe do wykonania (nie potrzebujesz maszyny do szycia)! Zapraszamy do lektury!

Krasnale świąteczne: Jak uszyć skrzata?

Świąteczne krasnale są tak urocze i zabawne, że wywołują uśmiech na każdej twarzy! Idealnie nadają się do dekoracji świątecznych i na co dzień. Najprostszym sposobem na zrobienie gnomów skandynawskich bez konieczności szycia jest użycie materiałów podręcznych, na przykład skarpetek.

Dowiedz się, jak zrobić skrzata własnoręcznie!

Krasnale świąteczne bez konieczności szycia! Poznaj DIY przewodniki od The Navage PatchDIY CandyLiving LocurtoThe How to Home i It’s Always Autumn!

Krasnale świąteczne: Jak uszyć skrzata?
Krasnale świąteczne: Jak uszyć skrzata?

Niemniej świetnymi sposobami na zrobienie skrzatów są DIY projekty autorstwa Kippi at HomeFlamingo Toes i Must have Mom.

Przeczytaj zeszłoroczny poradnik Skrzaty świąteczne: zrób to sam! DIY ozdoby na Boże Narodzenie, przygotowany wspólnie z Danutą Nowobilską i podziel się wrażeniami! Czekamy na Ciebie w komentarzach.

P.S.: Gdy już jesteś zainspirowana i chcesz zacząć szyć własnego krasnala – zawsze wiesz, gdzie się udać po najlepsze świąteczne tkaniny 😉

Mamy nadzieję, że nasz artykuł pomoże Wam przygotować się na sezon świąteczny. Doceniamy dobre sugestie i chętnie opublikujemy Twój własny DIY projekt na naszym blogu! Pochwal się własnymi robótkami na naszej grupie na FB, stworzonej specjalnie dla naszych Klientów i prawdziwych miłośników szycia! 

Dziękujemy za poświęcony na przeczytanie czas. Mamy nadzieję że ten poradnik był ciekawy i użyteczny! 

Zapraszamy do naszego sklepu i życzymy przyjemnych i wygodnych zakupów!

Krasnale świąteczne: Jak uszyć skrzata?
Kategorie