Przedstawiamy najchętniej wybierane tkaniny we wzory marynarskie!

Morski klimat na tkaninach. Doskonałe stylizacje na wodne i na lądowe stylizacje.

Prezentujemy najpopularniejsze marynarskie wzory i kolory. Granat, turkus, błękit, biel. Paski, pasy, paseczki, kotwice, statki, liny.

Morski klimat na tkaninach

Chcąc nie chcąc, a raczej chcąc niż nie chcąc, zbliża się sezon wiosna-lato. Doczekaliśmy się! To czas planowania urlopów, wakacji, na których królować będą plaże, morskie fale, wiatr, żagle. Właśnie u progu nowego sezonu letniego do łask wracają wzory marynarskie, żeglarskie, a także najpopularniejsze kolory lata. Biel, granat, błękit, turkus, a także najpopularniejsze letnie, marynarskie wzory. Pasy, paski, liny. A wszystkie wzory nad faworytą wśród letnich tkanin.

Bawełna w marynarskie wzory.

Moda żeglarska

Moda żeglarska, styl marynarski to już znany, sprawdzony i  zamknięty zestaw kolorów, wzorów na letnią porę. Od dziesiątek lat niezmiennie takie kolory jak granat, turkus, niebieski, błękit, biel, to niemalże zamknięty żeglarski zestaw barw. Jeśli ten zestaw kolorów zmieni się na stałe z pewnością będziemy mieli do czynienia z rewolucją w modzie żeglarskiej na światową skalę, ale jeszcze nie dziś. Nie wydarzy się to prędko. Zastanawialiście się dlaczego to te kolory, a nie inne królują na statkach, łodziach, leżakach, hamakach? Odpowiedź jest całkiem prosta. Wszystkie odcienie granatu, błękitu, to kolory wód, mórz i oceanów, a ich barwa zależy i zmieni a się wraz z porą dnia, słońcem.

Przedstawiamy najpopularniejsze wzory marynarskie doskonałe do szycia ubrań, dodatków jak i innych elementów na sezon wiosna-lato. Hamaki, parasole, leżaki i inne.

Paski i pasy.

Królowa wśród marynarskich wzorów. Tkanina bawełniana w żeglarskim stylu. Paski granatowo białe. Sprawdzony i niezawodny wzór do szycia ubrań, dodatków, w marynarskim klimacie. Model niepokonany.

Kolejny często wybierany morski wzór, paski turkusowo białe na tkaninie bawełnianej. Subtelniejsza odmiana tradycyjnych granatowych pasów.

Kotwica i symbolika marynarska.

Wzór pasy marynarskie w kolorach morskich. Sprawdzony wzór do szycia wielu artykułów w marynarskim stylu.

Nasze tkaniny dekoracyjne w marynarskim stylu obudzą w Tobie ducha żeglarza. Tkaniny bawełniane w kolorach granatowo białych pasków oraz turkusowo białych pasków świetnie nadadzą się nie tylko do szycia ubrań, dodatków ubraniowych.  Te materiały doskonale sprawdzą się także jako materiały dekoracyjne, do dekoracji mieszkania, tarasu.

Kolejna silna propozycja wzory w morskim klimacie to kotwice turkusowo granatowe na białym tle. Wzór marynarski, który nasuwa na myśl tylko jeden kierunek. Relaks, lato, morze, wiatr, słońce i plaża. Pamiętajmy jednak, że wzory marynarskie dziś mają zastosowanie już nie tylko w letnich stylizacjach. To już klasyka, a klasyka nie ogranicza się tylko do jednego rozwiązania. Każdy z nas w swojej szafie, nie tylko letniej znajdzie całą serię ubrań, dodatków w żeglarskim tonie. Bluzka? Koszula? A może torebka? Z różnych wzorów marynarskich możemy stworzyć swoją własną kolekcję mody nie tylko w wydaniu letnim, ale niemalże na każdą okazję. W tym celu doskonale sprawdzą się wysokiej jakości tkaniny bawełniane w klasyczne marynarskie wzory.

Bawełna grube liny białe na turkusowym tle.
Bawełna misie niebiescy piraci na białym tle

Producenci tkanin nie zapomnieli, bo nie mogli zapomnieć o morskich wzorach w dziecięcym wydaniu. Bawełna słodkie misie piraci w zachowaniu tradycyjnych kolorów żeglarskich to nasz nr 1 wśród dziecięcych wzorów w morskim wydaniu.

Bawełna statki, łodzie i jachty na błękitnym tle. To kolejna propozycja do szycia wielu artykułów małych żeglarzy.

A Wam, który wzór marynarski przypadł do gustu?

2 Comments

  1. Materiały zakupione w sklepie ATNEX to strzał w dziesiątkę ,zakupiłam towar na poduszki kolory rewelacja,to o wiele taniej wychodzi jeśli byśmy chcieli kupić poduszkę,a gotowa poduszka to koszt takiej poduszki to cena w granicach od 49 -90 zł.

    1. Pani Renato, bardzo się cieszymy, że nasza tkanina spełniła Pani oczekiwania! Wykorzystanie jej na uszycie poduszki to świetny i sprawdzony pomysł! Może w najnowszym wpisie poruszymy temat ich szycia, byłaby Pani nim zainteresowana?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *