Dziecięcy śpiworek do zadań specjalnych potrzebny od zaraz!

Tu piękno i jakość idą w parze. Wybieramy najlepsze dla najmłodszych!

Śpiworek do spania dla maluszków to absolutna zimowa konieczność. Zwłaszcza wówczas gdy Twój maluch podczas codziennych spacerów często wykopuje się z kocyków, kołderek, a Ty chcesz zapewnić mu ciepło, komfort i bezpieczeństwo. W tym przypadku, aby zapewnić mu bezpieczny spacer i spokojny sen odpowiedni śpiwór dziecięcy będzie doskonały.

Polar Minky najpopularniejszy w tej roli.

Jaki śpiworek wybrać?

W okresie zimowym, gdy obecne realia pogodowe stale nas zaskakują, zmienne temperatury, nieoczekiwane opady, warto zwrócić uwagę na śpiworki z tkanin bawełnianych i jednocześnie wodoodpornych. To da nam pewność, że nie zamkniemy naszego maluszka w szczelnej kopule foli, tylko otulimy go bezpiecznymi i oddychającymi materiałami, a przy tym Twoje dziecko będzie miało ochronę przed zimnem, wiatrem i opadami.

śpiworek

Piękny śpiworek do wózka Minky. Wewnętrznie wypełniony mięciutkim Polarem Minky Premium, na zewnątrz bawełna obszyta wodoodporną tkaniną, doskonały na zmienne warunki atmosferyczne. Minky w kolorze łososiowym w połączeniu wodoodpornej drukowanej, białej tkaniny w duże szare gwiazdki. To doskonała propozycja zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki.

śpiworek minky

Śpiworek do wózka dziecięcego Minky w pięknym kolorze. Turkus Minky wypełniony po wewnętrznej stronie. Na zewnętrznej stronie bawełna chmurki i jednorożce na błękitnym tle. Śpiworek obszyty wodoodporną tkaniną ze specjalną wkładką Anty Brud, do doskonałe połączenie tkanin na śpiworek dla najmłodszych. Nie musisz martwić się o zabrudzenia i częste pranie. To doskonałe połączenie materiałów daje Ci ten komfort.

Na co jeszcze zwrócić uwagę?

Szukając śpiworka dla naszego dziecka musimy zwrócić uwagę na kilka elementów. Po pierwsze, dobór tkanin, bezpiecznych i niezawodnych zarówno w mroźne dni, jak i nieco cieplejsze. Ważne, aby tkaniny były certyfikowane. Certyfikat OEKO-TEX to dla Was gwarancja i pewność. Pamiętajcie o tym. Oprócz wysokiej jakości użytych materiałów musimy zwrócić uwagę na wielkość śpiworka. Obecnie na rynku istnieje wiele rozmiarów śpiworków: S, M, L. Warto zwrócić uwagę na rozmiar, aby śpiworek służył nam co najmniej przez 2 sezony.

Nasza rada:

W sklepach internetowych producenci akcesoriów dla najmłodszych, zwłaszcza, gdy są to produkty do wózków dziecięcych podają dokładne wymiary swoich wyrobów. Zmierz swój wózek i dopasuj do niego śpiworek. I oczywiście pamiętając o użytkowniku. Dzieci, nawet niemowlaki bywają większe, jak i małe kruszynki. Wybierz śpiworek trochę większy, ale nie kupuj na wyrost, bo będziesz z niewygodą męczyła się każdego dnia, wychodząc na spacer ze swoim maleństwem.

śpiworek dla dziecka

Kolejna odsłona niezawodnego, wodoodpornego śpiworka Minky w ciemniejszych kolorach, Minky grey w chłopięcym wydaniu.

Już wiecie jaki śpiworek będzie najlepszy dla małego spacerowicza?

My stawiamy na połączenie najlepszych dziecięcych tkanin. Minky i bawełna w połączeniu z wysokiej jakości tkaninami wodoodpornymi to doskonałe połączenie na dziecięcy śpiworek do wózka. A przy tym niezniszczalny. Zawsze będzie wyglądał jak nowy!

Kategorie