Idealnie zasłony dla Twojego domu

Czy aranżując wnętrze swojego domu, mieszkania, kiedy ekipa remontowa już opuściła Wasz dom mieliście takie poczucie że czegoś brakuje? Tak, jakby ta przestrzeń nie była jeszcze Waszym domem? Czegoś, co spowoduje, że poczujecie się jak u siebie?

Odpowiedź, jak wiecie jest prosta. To dwie rzeczy. Zasłony i kwiaty. O kwiatach nie wiemy wiele, ale o zasłonach możemy mówić bez końca. To one decydują o efekcie końcowym i sprawiają, że ta przestrzeń mieszkalna staje się Waszym domem. Odpowiednio dobrane zasłony nadają wnętrzu charakteru, jakiego oczekujecie. To inwestycja na lata, dlatego warto postawić na wysoką jakość tkanin bawełnianych.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze tkaniny na zasłony?

Wybierając zasłony musimy zwrócić uwagę na jakość tkanin zasłonowych, ponieważ będą nam służyły przez lata. Warto wybrać wysokiej jakości tkaniny bawełniane, które zagwarantują nam wieloletnie użytkowanie i łatwość czyszczenia.

Jeżeli chcemy nadać wnętrzu świeżości i delikatności wybierajmy wzory kwieciste, w kolorach wiosennych kwiatów. Taki wybór spowoduje, że wnętrze będzie oddychać, tętnić życiem i radością. Zasłony w kwieciste wzory doskonale będą pełnić swoje funkcje w pokojach dziennych, w salonach.

Bawełna kwiaty zasłony
Bawełna kwiaty 26 CANVAS
Bawełna kwiaty CANVAS
Bawełna kwiaty 22 CANVAS

Jeżeli chcemy zdyscyplinować nasze wnętrze mieszkalne, nadać mu wyraźny styl, podkreślić jego siłę, postawmy na delikatne barwy zasłon, jednak w zdecydowane wzory bądź na kwieciste motywy w ciemniejszym tonie. Nadadzą wnętrzu wyszukany styl, delikatnie koncentrując na sobie uwagę.

Bawełna Zygzak Bezowy
Bawełna Zygzak Bezowy CANVAS
Bawełna kwiaty 6
Bawełna kwiaty 6

Jeżeli całość naszej aranżacji mieszkalnej jest zachowana w subtelnych, jasnych barwach, a zasłony mają uzupełniać ten styl postawmy na subtelne wzory i kolory zasłon. Wówczas zasłony doskonale będą stapiać się z wnętrzem, podkreślając cały styl.

Bawełna kwiaty brązowo czarne
Bawełna kwiaty brązowo czarne
Bawełna kwiaty 8
Bawełna kwiaty 8

Obecnie mamy szeroki wybór tkanin bawełnianych ze specjalnym zastosowaniem na zasłony. To samo dotyczy wzorów. Wybierając tkaniny zasłonowe musimy dokładnie wiedzieć jaki efekt końcowy chcemy uzyskać. Subtelności nadadzą nam tkaniny w neutralnych, jasnych barwach, z delikatnymi wzorami. Świeżości nadadzą kwieciste motywy. Bardziej zdecydowanego charakteru pomieszczeniom nadadzą zaskakujące wzory o wyraźnych liniach i mocnych barwach.

Jednak najważniejsze, nie bójcie się eksperymentować. W końcu ten dom, to mieszkanie ma być najlepszym domem dla Was, testujcie jego możliwości. W najgorszym wypadku zasłony, których nie wykorzystacie będą wspaniałym prezentem dla innych, z dowolnej okazji 😉

Kategorie