Co można uszyć z pluszowego Minky?

Odpowiedź jest prosta: Absolutnie wszystko dla Twojego dziecka!
Nie wierzycie? Sprawdźcie sami propozycje z Minky!

Dzieci uwielbiają Polar Minky. Dziś to sprawdzona i doceniona tkanina do szycia różnorodnych produktów dla dzieci. Ze względu na swoje właściwości, delikatność, lekkość i bezpieczeństwo, najczęściej wybierana jest jako materiał na kocyk. Kocyk uszyty z tego materiału to absolutna gwiazda sezonu zimowego i trudno znaleźć dla niego godnego konkurenta. W połączeniu ze 100% bawełną zapewnia doskonałe okrycie dla maluszka w mroźne dni.

kocyk Minky

kocyk dla dziecka Minky

 

Miękkość i delikatność Minky to jej mocne strony!

To sprawiło, że od wielu lat z Polaru Minky często szyje się dodatki dziecięce, które przyjemnie otulają maluszka, zapewniają ciepło i wysoki komfort użytkowania. Maluch okryty taką kołdrą po prostu łatwiej zasypia i lepiej śpi. Polar jest najlepszym rozwiązaniem na produkty, do których można się przytulić, otulić i zasnąć. Dlatego, gdy szukamy śpiworka do wózeczka, nie możemy zapomnieć o tej delikatnej tkaninie.

Wkładka do wózeczka Minky
Wkładka do wózeczka 

Wkładka w wózeczku minky

Wkładka w wózeczku maluszka musi oferować wysoki komfort użytkowania, dlatego Polar Minky tak chętnie jest dziś wybierany jako tkanina, która otula malucha w wózeczku. W takich warunkach Twoje maleństwo pokocha spacery.

Poduszeczka Minky
Poduszeczka

Każdy rodzic wie jak ważna jest osobista poduszeczka naszego dziecka. Tu również nie mogło zabraknąć mięciutkiego Minky. Przyjemna w dotyku poduszka z radością przytuli każde maleństwo.

Ochraniacze do łóżeczka Minky
Ochraniacze do łóżeczka

Wszyscy wiemy jak nasze dzieci uwielbiają przemieszczać się w tracie snu. Kręcą się, wiercą, kulą, wiją. Aby nic nie zakłóciło głębokiego snu maluszka warto zaopatrzyć się w dobrej jakości ochraniacze do łóżeczka. Z ochraniaczami Minky każdy maluch może spać tak jak tylko chce, bez obaw. Materacyk w stonowanym kolorze niebieskim dopasuje się do każdego łóżeczka.

Rogale do karmienia Minky
Rogale do karmienia 

Karmienie dziecka to wielogodzinne działania. Każda mama wie, jak ważna jest przy tym wygoda. W tym zadaniu Minky jest nieoceniony. A przy tym piękne i kolorowe.

Ochraniacze na pasy do wózeczka Minky
Ochraniacze na pasy do wózeczka 

Ochraniacze z mięciutkiej tkaniny cieszą się ogromną popularnością. Żadne dziecko nie lubi pasów zaciśniętych na jego delikatnym ciele. W ochraniaczach do wózeczka Minky dzieci mogą porywać się co chwilę z radości na widok każdego pieska, kotka czy czegokolwiek innego!

2 Comments

    1. Dziękujemy za komentarz. Zapraszamy do współpracy, niższe ceny dla stałych odbiorców sklepantex.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *