Świąteczne dekoracje DIY | Gotowe projekty

Lubisz świąteczne dekoracje robione samodzielnie? To świetnie trafiłeś! Chcemy pokazać Wam prace naszych klientów, które stworzyli z naszych tkanin na tegoroczne święta!

Świąteczne dekoracje DIY

Świątecznymi pomysłami nasi obserwatorzy, klienci, przyjaciele już od miesięcy dzielą się na naszej specjalnej grupie [KLIKNIJ BY DO NIEJ PRZEJŚĆ]. Postanowiliśmy zebrać wszystkie zdjęcia i umieścić je w jednym poście, po to byście mogli w każdej chwili do nich wrócić. Pomysły są naprawdę bardzo ciekawe, na pewno

FUNKCA INFORMACYJNA

Co uszyli nasi klienci?

Wszystkie dekoracje oparte są o tkaniny! Bawełna w urocze, świąteczne wzory zdecydowanie grała tutaj pierwsze skrzypce! W projektach często pojawiał się również polar czy materiał Minky! Twórców ograniczała jedynie ich wyobraźni, dlatego też dekoracje są wyjątkowe i bardzo efektowne!

Autor: Anna Madejska
Autor: Aleksandra
Wykonała: Paula Kosztuska
Autor: Dominika Pietrzak

W naszym zestawieniu pojawiły się również zasłonki! Absolutnym hitem są doczepiane do nich zawieszki! Dodaje to dużego  urozmaicenia, a na dodatek przyozdabia okno nie tylko wewnątrz mieszkania, ponieważ ozdoby wiszące można dostrzec również z zewnątrz!

Autor: Anna Graczkowska

Najczęściej wybierane przez Was materiały do szycia dekoracji świątecznych to: 

Wykonała Dominika Pietrzak
Autor: Aleksandra
Wykonała Danuta Nowobilska

W tym roku, jak i w poprzednim wciąż utrzymuje się trend na krasnale!  Bawią i cieszą zarówno dzieci jak i dorosłych! Mogą pełnić rolę zarówno dekoracji, która szybko przyozdobi wnętrze mieszkania ale pamiętajmy, że może to być również świąteczna maskotka dla dzieci!

Autor: Kinga Paluszek

Zawieszki są bardzo popularną formy dekoracji. Możemy rozwiesić je w całym domu, nie tylko na choince! Dobrym pomysłem jest też doczepienie takiej ozdoby do karnetu z prezentem!

Autor: Agata Bednarczyk

Pierwsze skojarzenia jakie mamy na myśl o dekoracjach, zazwyczaj wędrują w kierunku wystroju salonu, nakrycia stołu. Nie zapominajmy, że dekoracje mogą się znaleźć również w naszej kuchni!

Wykonała: Kinga Paluszek

 

Dziękujemy Wam za uwagę! Życzymy Wam spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia, niech to będzie spokojny czas pełen ciepła, miłości ale i inspiracji! Wesołych Świąt! 

Kategorie