Minky grube 350 g/m2

Minky Premium swoją niesłabnącą popularność zawdzięcza także temu, że jest dostępne w pełnej gamie kolorystycznej. To sprawia, że Minky nie powoduje ograniczeń. Różowy Minky, na które stawiają wszystkie dziewczynki, w każdym odcieniu różu. Minky fuksja, Minky amarant, Minky różowy. W natężeniu koloru jaki wymarzy sobie każda dziewczynka, gdy chcemy stworzyć oryginalne i wyraźne akcesoria do jej pokoiku. Biały Minky do wypełnienia śpiworków dziecięcych, niebieskie Minky, zielone Minky, doskonałe na pierwszy chłopięcy kocyk. Klasyczny Minky w kolorze beżu, szary Minky czy Miky grey, Minky mięta, gdy zależy nam na subtelnej grze kolorów w pokoiku maluszka. Dostępne są również kolory Minky bardziej zdecydowane. Minky czarny, Minki granat, Minki fiolet, Minky turkus, chętnie wybierane do wyłożenia fotelików dziecięcych. Tak, tak! Minky do fotelika to doskonałe rozwiązanie.

Właściwości Minky są już powszechnie znane. Minky najczęściej  jest wykorzystywane na produkty do pierwszej styczności  z ciałem maluszka.

Tkaninki Minky Grube,hurtownia minky i Polar minky na kocyk 360g/m2 

O wspaniałych właściwościach Plushu Minky można pisać i mówić bez końca. Najważniejsze jednak że Minky to tkanina, którą pokochały dzieci na całym świecie. Dzieciom najbardziej w tej magicznej tkaninie podoba się to, że bawełna Minky jest niezwykle miękka i przyjemna w dotyku. Rodzice natomiast doceniają fakt, że tkanina Minky jest łatwa w użytkowaniu. Minky nie trzeba poddawać specjalnemu czyszczeniu, nie trzeba jej prasować. To bardzo wygodne, ponieważ kocyk wykonany z Polaru Minky, po praniu wystarczy po prostu wysuszyć, nic więcej. Z drugiej strony, inteligentny Minky jest oporny na codzienne zabrudzenia, nie oczekuje częstego czyszczenia.

W naszej ofercie sklepu internetowego znajdą Państwo pełny wybór kolorystyczny tkanin Minky. Biały Minky, Różowy Minky, Niebieski Minky, Zielony Minky. Wszystkie kolory Minky są stale dostępne. Nasze Minky mają dużą gramaturę 350g. 

Co więcej można mówić o Plushu Minky? Każda mama wie, jak ważna jest delikatność tkaniny, do której główka dziecka tuli się do spokojnego snu. Dlatego Plush Minky jest tak ważny, bo jakość ma znaczenie.

Zapraszamy do naszego świata najdelikatniejszego Polaru Minky, Bawełna Premium Minky do wszechstronnego zastosowania.