Tkanina Velvet

Jedna z bardziej szlachetnych tkanin, która swoją strukturą i wyglądem przypomina aksamit. Materiał cieszy się bardzo dużym powodzeniem, a klienci cenią go sobie zwłaszcza za jego miękkość i subtelność. Tkanina w dotyku jest mięsista i pluszowa przez co idealnie sprawdza się przy tworzeniu dodatków do wystroju wnętrz, uświetniając każde pomieszczenie. Perfekcyjnie sprawdza się do szycia dekoracyjnych poduszek, kocyków czy też obić foteli lub krzeseł. Delikatny i przyjemny w dotyku velvet z chęcią wykorzystywany jest również przy tworzeniu wszelkiego rodzaju akcesoriów dla dzieci, takich jak zabawki, maty edukacyjne, czy też otulacze dla niemowląt. Najwyższej jakości tkanina zapewni komfort dzieciom oraz zadowolenie rodzicom. W ofercie naszego sklepu, znajdą Państwo velvet gładki, oraz velvet pikowany, w wielu, różnych ślicznych kolorach.

Velvet gładki

Szlachetna i elegancka tkanina w wersji gładkiej, idealnie nadaje się do szycia zarówno akcesoriów dla dzieci jak i dodatków do domu. Delikatna, gładka struktura materiału, świetnie sprawdza się do stworzenia mat edukacyjnych dla dzieci, kołderek, czy też otulaczy, miękki i przyjemny materiał to idealne rozwiązanie dla rodziców, którzy chcą zapewnić swojemu dziecku bezpieczeństwo, oraz produkt o jak najwyższej jakości. Velvet gładki jest tkaniną stosunkowo cienką, oraz nierozciągliwą gładki w dotyku materiał swoim wyglądem i strukturą przypomina subtelny aksamit. Velvet gładki pokochali również dorośli. Mięsisty materiał, doda uroku każdemu wnętrzu. Klienci chętnie wykorzystują pluszowy materiał do tworzenia obić na fotele, krzesła, lub miły koc na chłodniejsze wieczory. Produkt, który proponujemy Państwu, dostępny jest w wielu wersjach kolorystycznych.

Velvet pikowany

Dla tych, dla których miękkość cenna jest ponad wszystko, w naszym sklepie mamy coś specjalnego. Delikatna tkanina velvet pikowany, posiada trzy warstwy: ocieplinę, flizelinę oraz velvet, natomiast pikowanie szyte jest jasną nitką. Dzięki temu, materiał zyskuje na grubości, a warstwy czynią go jeszcze bardziej miękkim. Tkanina idealnie sprawdza się na uszycie milutkich kołderek, lub śpiworków dla najmłodszych. Pluszowy velvet pikowany w postaci otulacza, otuli każde niemowlę, zaś w postaci zabawek, swoją miękkością zadowoli zarówno rodzica, zapewniając o jakości produktu, zaś dziecka obdaruje radością z zabawy! Materiał idealnie nadaje się także, do stworzenia subtelnych oraz eleganckich dekoracji do wystroju wnętrz, takich jak poduszki, czy obicia. Wyjątkowo miękki velvet pikowany, jest idealną tkaniną na uszycie kocyków, lub narzutek na kanapę czy łóżko, uświetniając tym samym wygląd zarówno salonu jak i sypialni!