Tkaniny z jonami srebra

 

Wysokiej jakości bawełna 100% jest teraz dostępna w wersji z jonami srebra. Tkanina antybakteryjna to nowość w naszym sklepie. Występuje w różnych rodzajach i wzorach. Dostępne u nas bawełna i dzianina z jonami srebra to materiały najwyższej jakości - są wytrzymałe i przetrwają z Państwem lata! Zadowolenie i komfort naszych klientów jest dla nas bardzo ważne, dlatego wszystkie dostępne w sklepie tkaniny są bezpieczne i gwarantują najwyższy gatunek. Zapoznaj się z ofertą tkanin z jonami srebra - zapraszamy na zakupy!

 

Tkaniny z jonami srebra - 100% bawełna

 

Bawełna to najlepszy materiał do użytkowania na co dzień. Charakteryzuje się wytrzymałością i trwałością, więc swoje cechy zachowują przez długie lata. Doskonałym pomysłem jest przeznaczenie tkaniny bawełnianej z jonami srebra na maseczki ochronne na twarz, ubrania, ale też na pościel czy obrusy. Idealnie sprawdzi się na czapki, chustki, t-shirty, a także poszewki na poduszki. Trzeba wiedzieć, że bawełna 100% cieszy się dużą popularnością. Nic dziwnego, gdyż to materiał przewiewny, przyjemny w dotyku i uniwersalny.

  

Tkaniny antybakteryjne na maseczki ochronne

 

Tkanina z jonami srebra jest idealna na maseczki ochronne, a w połączeniu z flizeliną zapewnią Ci bezpieczeństwo i ochronę przed różnymi drobnoustrojami. Dlaczego?  Bawełna i dzianina z jonami srebra to tkaniny antybakteryjne. Dodatnie jony srebra zawarte we włóknach tkanin wykazują działania antybakteryjne, gdyż mają zdolność rozbijania struktury drobnoustrojów i mikrobów. Hamują ich rozwój i rozmnażanie, dzięki czemu tkanina z jonami srebra zachowuje świeżość oraz zapewnia wysoki komfort użytkowania - szczególnie podczas kontaktu ze skórą. 

 

Tkanina z jonami srebra nadaje się zatem do szycia maseczek ochronnych, ubrań, ubranek dla dzieci, jak i pościeli. Dzięki temu, że tkaniny z jonami srebra dostępne w naszym sklepie wykonane zostały ze 100% bawełny, są w pełni bezpieczne i komfortowe. Są oddychające, trwałe, a ponadto ekologiczne, antystatyczne i bezpieczne dla dzieci, co zostało potwierdzone przez certyfikatem Oeko-Tex.

 

Bezpieczna bawełna z jonami srebra z certyfikatem Oeko-Tex

 

Wszystkie nasze tkaniny z jonami srebra posiadają Certyfikat Oeko-Tex. Przyznawany jest on w Instytucie Włókiennictwa w Łodzi i potwierdza bezpieczeństwo materiału w kontakcie ze skórą. Aby materiał mógł go otrzymać, musi spełnić ponad 100 szczegółowych kryteriów badawczych. Nasze tkaniny bawełniane spełniają te wymogi. Bezpieczeństwo gwarantowane certyfikatem pozwala uszyć z tkaniny z jonami srebra maseczki ochronne na twarz, ubrania dla personelu medycznego oraz produkty przeznaczone dla dzieci. Nasza tkanina z jonami srebra pozwoli zadbać zarówno o zdrowie Twoje, Twojego dziecka, jak i innych osób.

 

Od ponad 20 lat specjalizujemy się w sprzedaży tkanin bawełnianych. Niezwykle ważne jest dla nas zdrowie i zadowolenie klientów, jak i środowisko naturalne, dlatego = gromadzimy w naszej hurtowni wyłącznie materiały wysokiej jakości. Bawełna i dzianina z jonami srebra sprzedawana zarówno hurtowo, jak i na metry, pozyskiwana jest od sprawdzonych producentów, którzy stawiają na jakość i bezpieczeństwo - tak jak my. Współpraca z wybranymi producentami niesie też korzyści w postaci najlepszych cen i sprawnej wysyłki.